Секція «Серіали!» на Одеському міжнародному кінофестивалі

Published Mon, 10 July, 12:11

Серіали вже давно вийшли за рамки звичайного телебачення, їх з великим успіхом демонструють на міжнародних фестивалях  класу А. В програмі Одеського міжнародного кінофестивалю вже другий рік поспіль пройде серіальная секція «Серіали!». Куратором секції став міжнародний фестиваль Series Mania, партнерами - «Медіа Група Україна» та телеканал «Україна».  

«Власне виробництво - пріоритетна стратегія розвитку «Медіа Групи Україна». Ми збільшуємо кількість різножанрових серіалів, адже такий контент вже давно вийшов на високий рівень, знімається світовими мейджорами і користується попитом аудиторії. Одеський міжнародний кінофестиваль - якісний, відкритий для глядачів і для професіоналів майданчик. «Медіа Група Україна» і канал «Україна» вже другий рік поспіль підтримують секцію «Серіали!». Впевнені, що і в цьому році покази пройдуть при повних залах, а український контент буде гідно оцінений глядачами і критиками», - коментує директор «Медіа Групи Україна» Євген Лященко.

У  рамках заходу відбудуться покази епізодів  серіалів  з п’яти країн світу. 

Україну буде представлено серіалом виробництва телеканалу «Україна» та компанії Star Media - «Специ»,  українського режисера Олега Масленнікова. На рахунку режисера  92 роботи у 86 проектах.

specy

Серіал розповідає про життя експертів-криміналістів, які щодня розслідують злочини. Андрій Макаров – справжній спец. Він розумний, має блискучу освіту та вкрай уважний до деталей. Часто саме завдяки увазі Макарова до дрібниць і його нестандартним висновкам розкривають найскладніші злочини.

Макаров та його експертна група тісно співпрацюють із Богданою Ковальською, слідчим МВС. Вони розуміють одне одного з півслова, проте їхні взаємини не завжди не завжди безхмарні. Андрій і Богдана могли б стати парою і в реальному житті, але зараз жоден із них не готовий відкритися новим почуттям.

Андрій – невиправний цинік і мізантроп, тому його стосунки з колегами стабільно напружені. Є у нашого героя й скелет у шафі. Причиною його повернення в органи після вимушеного звільнення стала смерть улюбленої сестри. Злочин залишився нерозкритим – його списали на звичайне пограбування, але Макаров упевнений – це було навмисне вбивство. І тепер він сповнений рішучості знайти вбивцю сестри.

Ексклюзивний показ серіалу відбудеться 16 липня о 15:30 в кінотеатрі «Родина» в Одесі.  Деталі за посиланням у Facebook.

«Трансфер» - робота французьких режисерів Клода Скассі та Патріка Бенедека. Головним героєм серіалу є звичайний чоловік Флоріан Бассо, який, плаваючи на човні з родиною, випадково потопає. Флоріан декілька років пролежав у комі, перед тим, як прокинутися в тілі іншої людини. Тепер йому доводиться приховувати свою особистість і жити чужим життям, щоб мати змогу знайти рідних.

Ізраїльський режисер Рон Нініо та сценарист Шломо Машіах створили серіал «Ваша честь». Це повчальна розповідь чесного та поважного судді. Життя Міхи Алкобі змінюється, коли він вирішує зрадити своїм принципам, щоб захистити свого сина. Історія про найстійкіших людей, які ламаються, зіткнувшись зі смертю та відчаєм.

У 2017 році бельгійські режисери Філіп Ленаертс та Марк Бриссінк завершили знімання серіалу «В шоколаді». Сюжет розгортається на шоколадній фабриці, де працюють розумово відсталі люди. Один із робітників на ім’я Джаспер закохується у свою колегу Тіну. Раптом дівчину депортують на її батьківщини – тоді хлопець зі своїми друзями вирушають на пошуки Тіни.

Серіал із Данії від режисера Каспера Барфолда «Захоплення заручників» змусить вас пережити різні емоції. Дії сюжету розгортаються осіннім ранком у метрополітені. Життя 15-ти пасажирів змінилося назавжди, коли невідомі злочинці взяли їх у заручники. У серіалі розгортаються події, що змінюють свідомість не тільки заручників, але й жителів Данії загалом.

Покази епізодів серіалів на великому екрані пройдуть с 15 по 19 липня. Докладна інформація про графік прем'єр в програмі ОМКФ