Рейтинг «Знято в Україні»

Published Wed, 2 January, 15:54

delo_start_of_avoid

Місія рейтингу "Знято в Україні" -  зламати стереотип про те, що у нас немає кіно- та телеіндустрії. Її зародження відбулося. І свідчення цього — 500 повнометражних фільмів — ігрових і документальних, серіалів, також сотні професіоналів, представлених у рейтингу.
Дізнайтеся думку провідних гравців ринку. Ми запитали їх про головне: що потрібно зробити, аби українського кіно було багато — якісного, різножанрового, а кіно- і телебізнес розвивався так само швидко, як технології та соціум.

У новому рейтингу ми зібрали українські фільми та серіали 2016-2018 років і професіоналів, які їх створювали.  Загалом 20 номінацій!

Голосування відбудеться за українські таланти. За тих, хто створює кіно, добуває гроші, пишет сценарії, грає ролі, знімає, монтує, гримує, вигадує костюми та  пише музику.

Хто переможе?

Переможцями стануть кіно- та телефільми, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Голосування триватиме до 24 лютого 2019 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси.

Хто бере участь?

Фільми та серіали: 6 номінацій

 Повнометражні ігрові фільми, які були зняті у 2016-2018 рр. і вийшли у прокат або були показані на фестивалях у цей період.

Анімаційні фільми, які були зняті у 2016-2018 рр. і вийшли у прокат або були показані на фестивалях у цей період.

Повнометражні документальні фільми, які були зняті у 2016-2018 рр. і вийшли у прокат або були показані на фестивалях у цей період.

Серіали, які були зняті у 2016-2018 рр., показані в ефірі телеканалів та рекомендовані ними для участі в рейтингу.

Скріптед-реаліті, які були зняті у 2016-2018 рр., показані в ефірі телеканалів та рекомендовані ними для участі в рейтингу.

TV Докуфільми та докудрами, які були зняті у 2016-2018 рр., показані в ефірі телеканалів та рекомендовані ними для участі в рейтингу.

Кінематографісти , які брали участь у зйомках цих фільмів і серіалів: 11 номінацій

Продюсери. Режисери. Сценаристи. Оператори. Режисери монтажу. Звукорежисери. Актори. Художники-постановники. Художники з костюмів. Художники з гриму. Композитори.

Голосування великого журі

Одночасно з онлайн-голосуванням користувачів delo.ua відбувається оцінювання фільмів та серіалів великим журі. До нього увійшли 50 кіноекспертів (організатори інофестивалів, ініціатори кінопроектів, кіножурналісти і кінокритики, кінопрокатники) та opinion leaders.

Вони оцінюватимуть учасників і визначать топ-5 кінематографістів у кожній із категорій. А також оберут найкращіх у 3-х номінаціях:

Спецефекти. Промокампанії. Кіноактивізм.

Нагородження переможців відбудеться на початку березня 2019. 

​Подробиці та голосування рейтингу "Знято в Україні" за посиланням - https://bit.ly/2EVtmwo​.