Журналісти з Казахстану пройшли стажування у «Сьогодні»

Published Fr, 12 July, 11:09

На початку липня у рамках робочого візиту до «Сьогодні» завітала делегація журналістів Республіки Казахстан, щоб перейняти досвід українських колег.

visit1

3-5 липня у Києві у рамках обміну досвідом знаходились із візитом двоє журналістів із Казахстану – редактор міської суспільно-політичної газети «Талдикорган» Даніяр Сейсенбаєв та заступник редактора алматинської обласної газети «Вогні Алатау» Хасан Єспанов.

Гості відвідали майданчик, де проходять зйомки випусків «Сьогодні», а також редакції газети та сайту.

visit2

«Для нас було дуже цікаво дізнатися, як працює газета «Сьогодні» та як працює сайт газети. Ми дізнались, що у газеті велика увага приділяється аналітичним матеріалам, а новини в основному публікуються на сайті, як це робиться в інформагентстві. У нас в країні цей процес відбувається по-іншому, – розповів Хасан Єспанов. – Було корисно побачити, що журналісти сайту та газети працюють, як налагоджена система».

Делегатам презентували можливості та перспективи українських медіа.

visit3

«Показник у мільйон переглядів на добу – це дуже багато для нас. А на сайті Segodnya.ua це відбувається постійно», – каже Даніяр Сейсенбаєв.

Головний редактор каналу «Україна» та директор дирекції інформаційного мовлення Юрій Сугак розповів гостям про особливості роботи бренду «Сьогодні» та його досягнення.

«Сьогодні» – великий мультимедійний бренд, – прокоментував Юрій Сугак. – Ми повинні бути в епіцентрі подій і повідомляти глядачам і читачам все найголовніше. Саме цього від нас і чекає аудиторія каналу-лідера. Зрозуміло, що зараз всі медіа-групи зайняті схожими завданнями. Але наша перевага в тому, що ми маємо групу регіональних каналів, у нас є краща в країні газета, а наш сайт на лідерських позиціях серед новинних платформ. Тому дуже приємно, що іноземні колеги цікавляться нами та прагнуть перейняти наш досвід».