«Медіа Група Україна» презентувала пакет каналів Ukraine 1, Ukraine 2, NLO TV 1 та NLO TV 2 для всього світу

Опубліковано Чт, 27 квітня 2017, 12:10

«Медіа Група Україна» презентувала пакет українських каналів із міжнародними правами для всього світу. Незабаром цей пакет буде представлений у всьому світі в HD-якості в режимі 24/7 і для провайдерів всіх типів (аналогових, цифрових, супутникових операторів, ОТТ-провайдерів та ін). 

Спікери (2)

«Пакет міжнародних каналів від «Медіа Групи Україна» – це відповідь на ту зацікавленість, який існує з боку іноземних мовників до українського контенту. До нас неодноразово зверталися з пропозицією транслювати канали Групи в різних країнах. І в результаті ми розробили системне рішення – пакет каналів для всієї родини. Продукт, передусім, орієнтований на українську діаспору, але ми тільки на початку великого шляху – будемо аналізувати ринок, попит і, цілком ймовірно, що адаптуємо в майбутньому продукт і для іншої аудиторії. Як мінімум, титри англійською та іншими мовами можуть з'явитися в найближчій перспективі. Наш вихід на міжнародні ринки – це, у першу чергу, бізнес-рішення: в українського контенту є можливість заробляти за кордоном і необхідно її використовувати», – зазначив Олексій Куракін, директор із розвитку бізнесу «Медіа Група Україна».

Канали Ukraine 1 і Ukraine 2 – сумарно 800 годин контенту на рік. Канали вирізняє тематична диференціація і разом вони закривають широкий спектр глядацьких уподобань. Ukraine 1 – це найкращі українські серіали, художні фільми, документальні, соціальні та інформаційні програми: серіали «Співачка», «Клан ювелірів», «На лінії життя», «Ляля», скріптед-реаліті «Реальна містика», «Агенти справедливості» та ін. Ukraine 2 – це, передусім, програми і шоу: «Говорить Україна», «Зірковий шлях», «Народна зірка», «Відверто з Машею Єфросиніною» та ін.

«У каналу Україна є успішний досвід продажів контенту за кордон: майже всі наші серіали власного виробництва продані в різні країни світу – їх дивляться як в Європі, так і в Азії. Тому ми прийняли рішення переходити до наступного етапу – сформувати пакет каналів із міжнародними правами. Жанрова різноманітність дозволяє розраховувати на широке коло глядачів, яким будуть доступні як наші бібліотечні продукти, так і прем'єри. У майбутньому плануємо доповнити контент новинних програм і прямі включення», - прокоментувала Вікторія Корогод, директор телеканалу «Україна».

Телеканали NLO TV 1 і NLO TV 2 – це сумарно не менш 400 годин контенту на рік. NLO TV 1 – це найкращі гумористичні серіали і розважальні програми («Як гартувався стайл», «СуперКопи», «СишишШоу» та ін.), а NLO TV 2 – програми і шоу ( «Чистоплюєї», «Роздовбаї», «Єврочекін» та ін).

«За п'ять років існування каналу ми накопичили велику бібліотеку, яка розрахована, в першу чергу, на молоду аудиторію і ефективно доповнить двох наших лідерів. Тим більше, що канал НЛО ТV тільки нарощує темп власного виробництва: в 2017 році ми маємо намір виробити приблизно 90 годин кіно-серіального контенту, а в наступному – не менше 100. Всього ж планується знімати не менше 200 годин на рік. Тож прем'єри на наших міжнародних каналах будуть досить часто», – повідомив Іван Букрєєв, директор телеканалу НЛО ТV.

Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна»

є АТ «Систем Кепітал Менеджмент»