Контент має значення: газета «Сегодня» - №1 в Україні

Опубліковано Пт, 2 червня 2017, 11:11

За даними останнього дослідження KANTAR TNS в Україна MMI 2016/4 + 2017/1, газета «Сегодня» знову стала першим номером в рейтингу наймасовіших видань за охопленням читачів одного номера. Один номер щоденної суспільно-політична газета "Сегодня" читає 562,6 тис. українців, що становить 4,1% населення України у віці від 12 до 65 років, які проживають в містах з населенням понад 50 тис. чоловік.

Джерело: Дані компанії KANTAR TNS в Україні, MMI 2016/4+2017/1 населення 12-65 років в містах 50 тис.+. Загальна вибірка – 7000 респондентів.

Ольга Гук, головний редактор газети «Сегодня»:
«Наше видання зберігає лідерство завдяки грамотній політиці в області контенту і правильній стратегії розвитку тиражів газети. Два роки тому ми змістили акценти в газеті «Сегодня». Редакція стала пропонувати своїм читачам в рази більше аналітичної і експертної інформації. Це дозволяє нашій аудиторії бути не просто в курсі подій, а формувати власну думку з найбільш важливих питань. Другим пріоритетним напрямком розвитку контенту стали спеціальні проекти. Їх мета - мотивувати читачів змінювати своє життя і життя своїх близьких на краще. «Худнемо разом з газетою «Сегодня», «Прогулянки по Києву, Харкову, Одесі, Дніпру з газетою «Сегодня»; «Літературна вітальня»; «Здоровий Зір»; «Закохана Україна»; «Малюк шукає батьків», «Недільна школа» - кожен з цих проектів націлений на залучення читачів в комунікацію як з редакцією, так і з людьми, що їх оточують, тим самим розширюючи аудиторію видання. Найближчим часом ми запустимо ще кілька корисних тематичних проектів».
Ядро читачів газети «Сегодня» складають люди, які проживають у великих містах з населення більше 100 тис. чоловік. Їх частка в аудиторії видання - більш 91,6%. Необхідно відзначити, що газету «Сегодня» головним чином читають люди з доходом середній і вище. Їх частка в аудиторії видання - понад 71%. Такі показники в цілому відповідають потребам широкого кола рекламодавців, що пропонують свої послуги і товари масового попиту забезпеченому споживачеві.

Джерело: Дані компанії KANTAR TNS в Україні, MMI 2016/4+2017/1 населення 16-65 років в містах 50 тис.+. Загальна вибірка – 7000 респондентів.

Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна»

є АТ «Систем Кепітал Менеджмент»