Digital Screens презентувала систему вимірювання Deepmetrics

Опубліковано Чт, 8 червня 2017, 12:23

«Медіа Група Україна» і компанія Digital Screens дали офіційний старт своєму майже стартапу Deepmetrics.tv. Проект націлений на створення інструментів вимірювання IPTV і OTT телебачення, збору і аналізу Big Data, моделювання патернів телеперегляду, аналізу телевізійної реклами в реальному часі.

Олексій Куракін, директор з розвитку бізнесу Медіа Групи Україна

В рамках презентації була представлена базова продуктова лінійка: TV Report Basic - щомісячний оглядовий звіт про цифровий телеперегляд; TV Report PRO - індивідуальні аналітичні звіти і вихідні дані для мовників та правовласників; SaaS система TVMetr Online - для самостійної роботи з даними телеперегляду і унікальна система ADBlast Online, що базується на машинному навчанні, здатна розпізнавати та аналізувати телевізійну рекламу на телеканалах. Всі продукти, крім TV Report PRO будуть доступні для тестування безкоштовно. TV Report PRO буде персоналізованим платним продуктом.

Дані для Deepmetrics вже беруться з Інтерактивного TV Укртелекому, OLL.TV і Партнерської мережі OLL.TV.

Олексій Куракін, директор з розвитку бізнесу Медіа Групи Україна: «Ми назвали проект «Цифрова лабораторія аудіовізуальних вимірювань». Це історія про систематизацію даних цифрового телеперегляду, про інструменти моделювання, що не вимірюється прямими методами, великі дані, про розвиток наукомістких технологій. І звичайно про бізнес - в наших планах комерціалізувати продукт. Всі технології та продукти Deepmetrics - нашої власної розробки і ми цим пишаємося».

Офіційна сторінка проекту www.deepmetrics.tv буде працювати з 14 червня 2017 року. Детальний обзор презентації читайте на Детектор Медіа за посиланням - http://bit.ly/2r57SXm.

Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна»

є АТ «Систем Кепітал Менеджмент»