Канал «Україна»: Промо-директором каналу призначено Світлану Бережну

Опубліковано Чт, 20 липня 2017, 12:44

На посаду промо-директора каналу «Україна» призначено Світлану Бережну, яка раніше обіймала посаду керівника відділу ефірного промо каналу.

«Ми працюємо разом зі Світланою вже не один рік, і завжди, на всіх посадах її творчі рішення були помітним явищем, отримували схвальний відгук як у нашої глядацької аудиторії, так і серед професійної спільноти. Ми раді вітати Світлану на посаді промо-директора каналу «Україна». Переконана, що її професіоналізм, ентузіазм і готовність до експериментів сприятимуть просуванню бренду і контенту каналу «Україна», відкриють нові емоційні та змістові грані у спілкуванні з глядачем, посилять лідерські позиції «України» серед вітчизняних телеканалів», – зазначила директор з маркетингу каналу «Україна» Тетяна Свєтлова.

На позиції промо-директора Світлана Бережна відповідатиме за розробку та реалізацію маркетингової стратегії просування бренду і контенту каналу «Україна» засобами ефірного та позаефірного промо, розробку дизайну, стилю, графічного оформлення та оформлення ефіру, всіх маркетингових проявів каналу.

photo

«На каналі «Україна» я працюю вже шість років і вдячна за можливість рости, розвиватися, експериментувати й реалізовувати найсміливіші проекти. Мені подобаються виклики щодо позиціонування й просування каналу та його продукту, що стоять зараз перед нашою промокомандою, цікаво знайти на них нестандартні відповіді, будувати чіткий, зрозумілий, близький глядачам бренд», – поділилася планами Світлана Бережна.

Досвід роботи Світлани Бережної на телебаченні – понад десять років, шість із них– на каналі «Україна». У різний час Світлана обіймала посади журналіста, редактора, копірайтера, керівника ефірного промо. Роботи відділу ефірного промо під керівництвом Світлани Бережної були відзначені нагородами Promax, Eyes&Ears Awards, NYF International Advertising Awards та інших національних і міжнародних премій, фестивалів, конкурсів.   Крім каналу «Україна», співпрацювала з телеканалами «ТЕТ», «1+1», «Новий канал».

Власником медіа-холдингу ТОВ «Медіа Група Україна»

є АТ «Систем Кепітал Менеджмент»