Xtra TV починає перехід на безкарткову систему кодування

Опубліковано Пт, 27 квітня 2018, 14:46

З травня цього року провайдер супутникового телебачення Xtra TV почне пропонувати у якості основного способу доступу до сервісу власні ТВ-тюнери, замість звичних карток.

Xtra_box_600x400

Карткова система доступу стала однією з переваг Xtra TV на старті бізнесу – її сумісність з більшістю супутникових тюнерів у країні дозволила компанії швидко залучити значну аудиторію. Побічним ефектом став розвиток нелегального ринку супутникового телебачення – кардшарингу.

«Наразі прийшов час для нової стадії розвитку Xtra TV, наразі у зв'язку з наближенням кодування каналів медіа-груп на супутнику. Цей етап – ліквідація власного кардашарінгу Xtra TV. До кінця року всі телеканали, доступні в Xtra TV, перейдуть на кодування Verimatrix і з картками можна буде попрощатися». – Олексій Куракін, директор з розвитку бізнесу «Медіа Групи України».

«Нові супутникові тюнери Xtra TV, після кодування каналів медіа-груп на супутнику цієї осені, дозволять користувачам переглядати популярні канали без заміни обладнання, що робить супутниковий тюнер універсальним пристроєм. Тюнер також дозволяє дивитися канали в HD якості, що актуально на ринку з досить застарілим парком пристроїв прийому супутникового ТБ. У поєднанні зі спеціальними ціновими умовами придбання супутникового тюнера Xtra TV, які ми запропонуємо нашим користувачам, пристрій стане кращою покупкою для поціновувачів супутникового телебачення в Україні.» – Борис Данилов, директор «Діджітал Скрінз» (компанія, що володіє сервісом Xtra TV).

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM