Телеканал «Україна»: «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» стартують 19 серпня

Опубліковано Ср, 8 серпня 2018, 14:38

У неділю, 19 серпня, о 19:00 в ефір вийде оновлений інформаційно-аналітичний тижневик каналу «Україна» – «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою». Підсумковий проект каналу розширить змістове наповнення, підтвердить свій фірмовий зважено-аналітичний стиль, відданість лише перевіреним фактам і обґрунтованим версіям, міститиме більше авторського аналізу, експертних висновків щодо найважливіших подій тижня і виходитиме українською мовою.

Sogodni_Pidsumki

Нова якість формату підсумкового тижневика – один з запланованих етапів розвитку інформаційного та публіцистичного мовлення каналу «Україна» і посилення мультиплатформового інформаційного бренду «Сьогодні». Унікальні можливості, які надає синергія всіх майданчиків єдиного бренду, дозволить проекту «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» доносити інформацію до глядачів ще більш чітко, зрозуміло, різнобічно і переконливо.

«Бренд «Сьогодні» нарощує експансію на медіа-ринку країни. Корективи аналітичного тижневика, який замикає лінійку телевізійних новин «Сьогодні», цілком відповідають логіці  цього розвитку і покликані зміцнити наші лідерські позиції в інформаційному полі. Рік за роком мільйони українських глядачів віддають перевагу нашим інформаційно-аналітичним проектам, про що свідчать наші незмінно високі рейтинги*. Олег Панюта аналізує лише важливі події, які потрібно знати й розуміти кожному у світі, що стрімко змінюється. Ми говоримо про те, як ці події стосуються українців, як вплинуть на їхнє життя і на життя країни. В умовах жорсткої конкуренції «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» забезпечать нашим глядачам ще більше знань та інформації в кожній ефірній хвилині. Ми розраховуємо у жорсткому конкурентному змаганні одержати ще більше уваги та довіри нашої аудиторії», – зазначив генеральний продюсер новин «Медіа Групи Україна» Олександр Семирядченко.

Оновлений тижневик «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» запропонує глядачам більше авторської аналітики, ширше коло тем, дотичних до життя українців, більше сучасної та зручної візуалізації, яка робитиме ключові підсумки тижня зрозумілими й легкими у сприйнятті. Незмінним залишиться наш завжди вдумливий зважений погляд на життя в країні та світі і головна мета проекту: не лише повідомити інформацію, підбити інформаційні підсумки тижня, але й допомогти глядачам розібратися в тій чи іншій проблемі, отримати достовірну інформацію, розставити акценти, зробити підтверджені висновки.

«Ми оновлюємо наш тижневик. Хочемо, аби все, що з'являється в нашому ефірі, й надалі допомагало глядачеві зорієнтуватись у шаленому вирі інформації. Проте незмінним у випусках залишиться одне: все, про що говоритимемо, дійсно цікаве і дуже потрібне для кожного. Тож, про всі важливі речі, котрі можуть змінити ваше життя, глядачі дізнаватимуться від нас», – зазначив автор і ведучий інформаційно-аналітичного тижневика каналу «Україна» Олег Панюта.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM