Канал «Україна» готує нове тревел шоу

Опубліковано Чт, 23 травня, 18:35

Телеканал «Україна» розпочав роботу над абсолютно новим проектом – «Родичі в турне». Це тревел шоу в жанрі реаліті з великим соціальним підтекстом, в якому дві команди з 2-х родичів з різницею не менше 20 років будуть подорожувати територією України і в непростих змаганнях боротися за можливість реалізувати свою мрію. Зробити це вони зможуть, вигравши приз розміром 50 тисяч гривень.

Родичі в турне

Героями програми стануть звичайні люди, які, як правило, ніколи не покидали меж своїх рідних областей, але мають благородну мету (мрію), а також бажання відкрити для себе власну країну.

«Перед нами в цьому проекті два дуже важливих і актуальних завдання: об'єднати нашу країну, показати, що не такі вже ми різні, як нам іноді здається, і об'єднати українські сім'ї учасників в боротьбі за загальну перемогу, а глядачів за переглядом шоу, яке буде цікаве і близьке кожному поколінню. Сподіваюся, і те, і інше нам вдасться, і ми подивимося на нашу країну і наших близьких не просто по-новому, а очима, повними любові і захоплення», – розповідає продюсер проекту Оксана Тунік.

Шоу «Родичі в турне» відкриє для українців нову туристичну Україну як європейську країну з усіма красотами та історичними цінностями, щоб показати людей, у яких є ідеї, бажання і сили змінювати Україну на краще. Герої програми відвідають 8 регіонів, де познайомляться з успішними стартапами й унікальними соціальними ініціативами.

Родичі

Дійти до кінця і отримати бажану перемогу герої можуть тільки в тісній зв'язці зі своїми родичами, але чи вдасться їм подолати конфлікт поколінь?

Виробництвом шоу «Родичі в турне» займається Film.ua.

«Подібних проектів сьогодні немає на телеекранах. Відверто, ми дуже переживали, що з кастингом виникнуть складності, але виявилося, що в нашій країні багато людей з добрим серцем, які знаходять час і кошти, щоб допомагати нужденним, хворим діткам і людям у віці. Тому, для наших героїв вирушити у турне з рідною людиною, не тільки цікава пригода, а й добрий намір», – прокоментувала продюсер проекту від Film.ua Зоя Сошенко.

Прем'єра шоу «Родичі в турне» відбудеться цього літа.

«Родичі в турне» – Пригоди, що єднають.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM