СТАЛИЙ РОЗВИТОК

У своїй діяльності «Медіа Група Україна» дотримується принципів Сталого Розвитку та корпоративної відповідальності, прийнятих у SCM. Ми поділяємо загальнолюдські цінності і інтереси суспільства, працюємо як відповідальний бізнес.

КОДЕКС ЕТИКИ

Як і будь-яка інша організаційна структура суспільства, у своїй роботі, крім діючого законодавства, ми також керуємося певними корпоративними правилами. Ми ґрунтуємо свою роботу на професіоналізмі та відповідальному підході до справи, на відкритих та чесних взаємовідносинах в колективі, на командній грі, на повазі до наших глядачів, читачів, клієнтів і партнерів, на нашому прагненні до лідерства та успіху. Ці правила давно і міцно увійшли у нашу роботу, в наше професійне життя.

Ми деталізували і представили ці правила у вигляді Кодексу корпоративної етики.

При веденні професійної діяльності Компанія керується наступними принципами ділової поведінки:

чесність, порядність і сумлінність у всіх сферах діяльності Компанії;

порядність у відносинах з клієнтами та діловими партнерами;

повага до особистості та дотримання прав людини;

прозорість і відкритість;

неприйняття хабарництва і протидія корупції;

сталий розвиток і соціальна відповідальність;

законність і верховенство права.


Кожен співробітник має знати і дотримуватися Кодексу при виконанні своїх професійних обов’язків, а також пам’ятати, що його поведінка безпосередньо впливає на його репутацію і репутацію Компанії. В зв’язку з цим, дотримання Кодексу вітається також і у щоденному житті співробітників.

Ми закликаємо наших клієнтів і ділових партнерів, осіб та організації, які уповноважені представляти Компанію у відносинах з третіми сторонами, затвердити для своєї діяльності внутрішні кодекси етики та ділової поведінки, що максимально відповідають нашим принципам.

Ми пропонуємо всім клієнтам і діловим партнерам Компанії ознайомитися з принципами нашої роботи, щоб сформувати правильні очікування щодо ділової поведінки наших співробітників.

Лінія довіри SCM

Ми підтримуємо право будь-якого співробітника або іншої зацікавленої особи висловити свою стурбованість результатами спільної справи і повідомити про неналежну поведінку. Для цього в Компанії функціонує «Лінія довіри СКМ» як прямий канал зворотного зв'язку, який забезпечує додаткові гарантії дотримання Компанією найвищих етичних стандартів.

За бажанням ви можете залишати повідомлення на умовах анонімності. Анонімні повідомлення, які були зареєстровані Лінією Довіри, обробляються за аналогією з іншими повідомленнями за наявності достатньої інформації для реагування на сигнал.

Компанія категорично не вживає будь-яких дискримінаційних заходів щодо співробітників, які повідомляють про факти порушень. Ті співробітники, котрі, на їхню думку, зазнали тиску, повинні повідомити про це на Лінію Довіри. Разом із тим, до співробітників, які дають свідомо неправдиві відомості, вживаються заходи дисциплінарного впливу, аж до звільнення.

Лінія Довіри не призначена для отримання консультацій про товари та послуги, надання дистанційних послуг або обробки клієнтських скарг і зауважень.

Координати Лінії Довіри:

0800-60-0777

(всі дзвінки безкоштовні в межах України)

По e-mail: [email protected]

Лінія довіри SCM

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь