segodnya.ua

segodnya.ua

Сайт segodnya.ua – найбільше інформаційне онлайн-видання в Україні. Сайт публікує статті, аналітику, інтерв’ю, спецпроєкти – все, що дозволяє читачам бути обізнаними у найважливіших подіях в Україні та світі.

Сайт працює з 2006 року. segodnya.ua займає лідерські позиції за охопленням аудиторії. У січні 2020 року, згідно даних Gemius Audience, segodnya.ua відвідали понад 7 мільйонів українців. 

Контактна інформація: 

https://www.segodnya.ua/

Xtra TV

Xtra TV

Xtra TV долучено до активів «Медіа Група Україна» влітку 2015 року. Восени 2015 року Xtra TV в складі Digital Screens отримав ліцензію DTH-оператора з правом мовлення по всій Україні. Xtra TV – оператор супутникового телебачення. Для перегляду абонентам необхідна супутникова антена, ресивер та карта доступу.

Контактна інформація: www.xtratv.com.ua 

Digital Screens

Digital Screens

Digital Screens – інноваційна компанія, що розвиває власний бренд інтернет-телебачення OLL.TV та розробляє IPTV, OTT, Mobile TVaaS і PaaS рішення для бізнесу (Укртелеком, Kyivstar, Vodafone, Vega, Triolan). Digital Screens була заснована в 2012 році. Компанія переводить традиційне телебачення, відео та аудіо розваги в IPTV, OTT і Mobile, робить їх персоналізованими і доступними за запитом.

Контактна інформація: http://digitalscreens.ua

OLL.TV

OLL.TV

OLL.TV – бренд інтернет-телебачення, який розвиває інноваційна компанія Digital Screens. Сервіс OLL.TV – це понад 200 телеканалів у цифровій та HD-якості, ексклюзивні футбольні трансляції та більше 15 000 фільмів у відеотеці.

Контактна інформація: 

https://oll.tv

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь