TV Channel Ukraine ranks first in January

Published Tue, 4 February, 17:27

За підсумками січня 2020 року канал «Україна» впевнено утримує лідерство в телевізійному просторі країни як у будні, так і у вихідні дні. Канал отримав першість за основними аудиторіями: 18+, 4+, як у містах з населенням більше 50 тис. мешканців, так і по всій УкраїніGrafik

За аудиторією 18+ (50 тис.+)**: частка (shr,%) – 15,65%, рейтинг (rat,%) – 2,93%. За аудиторією 4+ (Вся Україна)***: частка – 15,84%, рейтинг – 2,97%.

У січні на каналі «Україна» відбулось кілька прем’єр улюблених проектів та серіалів.

Так, 27 січня в ефір вийшло одразу дві прем’єри: десятий сезон скріптед-реаліті «Реальна містика», в нових серіях якого герої намагатимуться знайти раціональне пояснення містичним і загадковим речам. Прем’єрний випуск проекту відбувся з часткою 14,98%, рейтингом 2,12% за аудиторією 18 + (50 тис. +) та часткою 12,10% і рейтингом 1,26% за аудиторією 18-54 (50 тис.+). Аудиторія прем’єрних серій «Реальної містики» досягла 4,34 млн глядачів***. Та новий сезон популярного проекту про життя знаменитостей «Зірковий шлях». У нових випусках проекту  глядачі дізнаються ще більше несподіваних відвертостей з життя селебрітіз, адже в команді Альони Вінницької і Тімура Мірошниченка з’явилась співведуча травесті-діва та блогерка Монро. Зі старту нового сезону проект переглянули 5,53 млн глядачів***.

Традиційно в січні на каналі «Україна» відбулися захопливі прем’єри серіалів. 13 січня вийшов четвертий сезон серіалу «Жіночий лікар»  (виробництво FILM.UA Group), який зібрав біля екранів 14,8 млн глядачів***.

Лідером ранкових ефірів за широкою аудиторією на українському телебаченні залишається проект «Ранок з Україною». Протягом місяця разом з ранковим інформаційно-розважальним шоу у січні свій день розпочинали 8,71 млн українців***.

В січні одними з найбільш рейтингових інформаційних проектів на українському ТБ були новини «Сьогодні». Так, 7 січня новини «Сьогодні» о 19.00 стали кращою програмою дня. А впродовж місяця випуски о 15.00, 19.00 були лідерами своїх слотів і зібрали аудиторію 13,85 і 19,43 млн глядачів відповідно***. Аналітичний щотижневик «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» також був лідером слоту та зібрав аудиторію 9,3 млн глядачів***.

Лідером глядацьких уподобань у січні канал «Україна» зробили також й інші ранкові, денні і праймові проекти власного виробництва («Головна тема» з Оленою Кот**/***, «Гучна справа»**/***, «Говорить Україна»**/***, «Історія одного злочину»*/**/***, «Контролер»**/***), які за підсумками місяця отримали першість у своїх слотах.

By using this site, you have acquainted of the updated Privacy Policy and agree to the use of cookies.
I agree