До «Медіа Групи Україна» приєднався Сергій Логунов

Published Fr, 26 March, 10:39

Сергій ЛогуновДо команди «Медіа Групи Україна» в ролі радника директора МГУ приєднався Сергій Логунов. Сергій зосередиться на подальшому розвитку загальнонаціонального каналу «Україна 24». Також він візьме участь в оновленні лінійки інформаційних форматів, які «Новинна Група Україна» виробляє для каналу «Україна», – новин «Сьогодні».

Євгеній Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»:

«Ми націлені на досягнення “Україною 24” довгострокового лідерства на ринку. Досвід Сергія у вирішенні таких завдань дозволить нам зробити це швидше та ефективніше. За рік команда досягла величезних успіхів: для багатьох глядачів канал став одним із основних джерел інформації, майданчиком, де можна дізнатися про все різноманіття думок щодо ключових питань політичного та суспільного життя в країні. Але, звичайно ж, ми бачимо нові горизонти для розвитку, й у нас є цілком реальні, проте дуже амбітні плани щодо розвитку всієї “Новинної Групи Україна”. Тому нам важливо залучати в команду таких професіоналів, як Сергій Логунов».

Сергій Логунов, радник директора «Медіа Групи Україна»:

«Я радий приєднатися до команди “Медіа Групи Україна”. Переді мною стоять серйозні виклики та цікаві, непрості завдання. Упевнений, що разом із командою професіоналів МГУ ми зможемо зміцнити лідерські позиції новин “Сьогодні” на каналі “Україна” й молодого та такого, що стрімко розвивається інформаційного каналу “Україна 24”. Ми будемо створювати нові формати, експериментувати й дивувати своїх глядачів, адже для цього вже є найсучасніші на українському телевізійному ринку технології та чудова команда».

By using this site, you have acquainted of the updated Privacy Policy and agree to the use of cookies.
I agree