Канал «Україна 24» дивиться 105 млн домогосподарств у світі

Український провідний новинний телеканал «Україна 24» продовжує нарощувати охоплення у світі. Від початку широкомасштабної війни «Україна 24» став одним із найпопулярніших джерел інформації у всьому світі серед українських ЗМІ.

Найбільші оператори додають до своїх пропозицій «Україну 24». Наприклад, завдяки укладенній угоді з Vodafone (Ірландія, Голландія, Угорщина, Німеччина), канал отримав 18,6 млн домогосподарств; з Orange (Польща, Словаччина, Франція) – 7,7 млн домогосподарств; з Dish (Sling TV USA) – 2,5 млн. домогосподарств; з Channelbox (це безкоштовна телевізійна платформа з підтримкою реклами — FAST, доступна на каналі Freeview 271 у Великобританії), обслуговує близько 17 мільйонів DTT домогосподарств; TVNGO від Discovery Poland 1,5 млн домогосподарств та інші.

Інноваційним рішенням надання іноземній пресі та телеканалам актуальної інформації про ситуацію в Україні стала інтеграція з величезними новинними платформами. Це зокрема NEW DELHI TELEVISION (Індія, 100 млн користувачів щодня), TOOBER (Індія, 10 млн передплатників), CCTV (140 млн підписників у Китаї), CGTN (900 млн домогосподарств по всьому світу), FOX NEWS (США, 2,5 млн абонентів).

Завдяки підтримці людей з усього світу «Україна 24» змогла охопити майже 105 мільйонів домогосподарств, і ця цифра зростає щодня.

Це ще одне велике досягнення не лише для каналу «Україна 24», а й для всіх українців, оскільки наші ЗМІ витісняють з ринку російську пропаганду. Це допомагає розповідати правду про події в Україні, а відтак наближати нашу Перемогу!

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь