Канал «Україна» обурений незаконним використанням імені каналу при створенні сюжету для Russia Today

Опубліковано Пн, 12 червня 2017, 18:33

Видавши обманним шляхом себе за знімальну групу каналу «Україна» і порушивши всі норми журналістської етики, Василь Скопик і Наталія Трофимова, отримали коментарі українських прикордонників на пункті пропуску в Раві-Руській та зробили маніпулятивний сюжет про безвізовий режим для російського каналу Russia Today.

Василь Скопик є оператором львівського корпункту каналу «Україна». У неділю, 11 червня, Василь Скопик редакційних завдань від свого керівництва не отримував. Однак, порушивши всі інструкції, Скопик самовільно взяв камеру і відправився на зйомки, що не мають відношення до каналу «Україна». Наталія Трофимова не є співробітником каналу «Україна» і в будь-яких трудових відносинах з каналом і львівським корпунктом не перебуває.

11 червня від львівського корпункту каналу «Україна» за редакційним завданням по темі старту безвізового режиму працювала знімальна група в складі журналіста Оксани Лабойко і оператора Володимира Вежбинського, які підготували для випуску новин на каналі «Україна» об'єктивний, якісний матеріал https://youtu.be/1eP1ECCDmyk.

Колектив каналу «Україна» обурений поведінкою колег, які зневажають професійну честь і гідність, і не думають не тільки про імідж свого каналу, але й рідної країни.

У зв'язку з інцидентом, що стався 11 червня, проводиться внутрішнє розслідування, за результатами якого будуть вжиті відповідні заходи.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь