Канал «Україна» – 26 років успіху

Опубліковано Ср, 13 березня, 16:53

13 березня каналу «Україна» виповнюється 26 років. Сьогодні канал «Україна» – беззаперечний лідер телевізійного простору країни за всіма основними аудиторіями.

У 2018 році частка каналу-лідера за комерційною аудиторією 18 – 54 (50 тис.+) становила 11,63%, за рік  цей показник зріс на 9%, рейтинг – 1,5%. За аудиторією 18+ (50 тис.+)**: частка – 15,45%, приріст – 19%, рейтинг – 2,57%. Загалом, за останні десять років рейтингові показники каналу зросли вдвічі.

График, История Успеха

«Історія каналу «Україна» – це історія справжнього успіху. Рік від року ми нарощуємо наші показники, і вже третій рік поспіль є улюбленим каналом українців. Канал однаково популярний по всій країні: нас обирає і Київ, і Схід, і Захід. Секрет цього успіху – в постійній увазі до наших глядачів. Щороку ми виробляємо понад 1600 годин прем'єрного контенту. Сьогодні «Україна» – канал номер один за обсягами власного виробництва. За рік ми показуємо близько сотні прем’єр серіалів. Ми активно розвиваємо лінійку публіцистичних проектів: «Головна тема», «Говорить Україна», «Контролер», «Гучна справа» тримають у фокусі найбільш соціально значимі та резонансні історії, що привертають увагу якнайширшої аудиторії. Рік тому ми створили Департамент розважальних програм, результатами його роботи стали кілька успішних святкових концертів та шоу і головна прем’єра весняного сезону – проект «Дивовижні люди». Наші новини «Сьогодні» та оновлений інформаційно-аналітичний тижневик «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» є беззаперечними лідерами інформаційного мовлення за широкою аудиторією. Загалом, у програмній сітці каналу «Україна» фактично немає слотів, де б ми не були лідерами. Професіонали, які працюють у нас, володіють унікальною експертизою. Вони відмінно знають свою аудиторію, її  пріоритети. Така база дозволяє нам бути готовими до викликів завтрашнього дня», – зазначила керівник каналу «Україна» Вікторія Корогод.

ukraina_26 років

13 березня 1993 року канал «Україна» з’явився на екранах мешканців Донецька. У 2003-му став загальнонаціональним. У 2008-му переїхав до Києва. Сьогодні улюбленими проектами глядачів каналу є соціальне ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим, новини «Сьогодні», інформаційно-аналітична програма «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою», суспільно резонансні проекти «Головна тема» з Оленою Кот, «Контролер» з Ярославом Куцом, «Гучна справа»  з Тимуром Аслановим, шоу про надзвичайні властивості мозку «Дивовижні люди» за форматом «The Brain», історії успіху від Олександра Скічка та Олени Вінницької у проекті «Зірковий шлях», прямі ефіри «Ранку з Україною», денні покази «Реальної містики», «Агентів справедливості», «Історії одного злочину», праймові серіали, фільми вихідного дня, масштабні яскраві шоу.

Над виготовленням власного продукту і технічним забезпеченням ефірів каналу працюють більше тисячі творчих людей. Усі вони – новатори, що не бояться експериментувати, пробувати нове, бути першими в абсолютно різних жанрах телебачення, створювати продукт, що не залишає байдужими мільйони глядачів, продукт, що змінює життя.

 

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка «50 тис. +».

** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка «50 тис. +». 

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані фінальні, розраховані за показниками rat%, shr%. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь