Заява Медіа Групи Україна щодо відключення передавачів Концерну РРТ

Опубліковано Пт, 5 квітня 2019, 20:40

Медіа Група Україна вважає неприпустимим відключення телевізійного мовлення, особливо у період, який визначає долю країни, та закликає Кабінет міністрів України звернути увагу на позицію Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ).

Вчора, 4 квітня, були повністю відключені від цифрового та решток аналогового мовлення кілька районів Луганської області. І досі передавачі Концерну КРРТ не працюють. Такі відключення стали системними останнім часом. Раніше зафіксовані відключення передавачів у Полтавській і Сумській областях (Красногорівка, Полтавська обл. – 18.03, Білопілля, Сумська обл. – 22.03). Передавачі у цих населених пунктах не працювали впродовж не менше, ніж двох діб.

Відключення передавачів відбувається через значну заборгованість Концерну енергетичним компаніям у різних областях країни. Основне завдання Концерну РРТ –  забезпечувати безперебійну діяльність передавачів, але в період, коли українці особливо потребують доступу до інформації,  керівництво державної установи постійно допускає відключення. Після запровадження нової технологічної моделі існування ринку (перехід з аналогового на цифрове мовлення) Концерн РРТ мав більше, ніж півроку для того, щоб оптимізувати свою діяльність, домовитися про реструктуризацію боргу і привести свої витрати у відповідність  з доходами, але, замість налагодження бізнес-процесів, очільники Концерну намагаються довести необхідність підвищення тарифів на свої послуги. Закликаємо Кабінет міністрів України звернути увагу на відверто неринкову позицію Концерну, яка ще і загрожує інформаційній безпеці країни.

 

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь