Проекти «Теле Про»: «Агенти справедливості» та «Реальна містика» – лідери «Знято в Україні»

Опубліковано Вт, 2 квітня, 11:45

Проект про українську кіноіндустрію «Знято в Україні», організований сайтом delo.ua в пратнерстві з «Медіа Групою Україна», добігає кінця. Ще наприкінці лютого проект про кіно- і телеіндустрії «Знято в Україні» підбив підсумки глядацького голосування. Лідерами рейтингу в номінації «Серіали» стали «Агенти справедливості», в номінації «Скріптед-реаліті» – «Реальна містика», проекти виробництва компанії «Теле Про»!

1

Зовсім скоро, 4 квітня, на церемонії нагородження рейтингу «Знято в Україні» будуть оголошені підсумки голосування журі проекту. До журі увійшли 25 експертів – організатори кінофестивалів, ініціатори кінопроектів, кіножурналісти, кінокритики та opinion leaders. Вони оцінювали  фільми і серіали 2016-2018 років (у 6 номінаціях) і професіоналів, які їх створювали (у 11 номінаціях).

В цілому до рейтингу увійшли: фільми і серіали – 247; ігрові фільми – 66; документальні фільми – 57; анімація – 40; серіали – 65; скріптед-реаліті – 7; докуфільми/докудрами – 12; кінематографісти – 1534; продюсери – 105; сценаристи – 223; оператори – 157; режисери – 193; актори – 360; режисери монтажу – 103; художники-постановники – 91; художники з костюмів –  70; композитори – 69; художники з гриму – 65; звукорежисери – 98.

До шорт-листа, який оцінювало журі, увійшли топ-20 переможців глядацького рейтингу (онлайн-голосування на delo.ua), а також фільми (серіали) і кінематографісти, яких запропонували проекту організатори, зважаючи на нагороди міжнародних фестивалів, висування на премію «Оскар», нагороди Національної кінопремії «Золота Дзиґа» та інші рейтингові міжнародні та вітчизняні премії, а також представництво у міжнародних організаціях кінематографістів, зокрема Європейської кіноакадемії.

Під час оцінювання, крім художніх якостей фільму (серіалу), журі звертало увагу на аспекти, пов'язані з його створенням і прокатом.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь