«Нам довіряє вся країна»: новини «Сьогодні» запустили промо-кампанію 360

Опубліковано Ср, 8 травня 2019, 15:05

У травні стартувала масштабна промо-кампанія новин «Сьогодні», які виходять на каналі «Україна». Її мета – показати особливості роботи у прямому ефірі, розповісти про те, хто і як створює теленовини в кадрі і за кадром.

SOB_Panova_Segodnya

Новини «Сьогодні» – це 24 години повного занурення в інформаційний простір світу. Шість випусків телевізійних новин щодня, аналітичний тижневик «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою», газета «Сегодня», сайт Segodnya.ua. Синергія цих платформ робить новини «Сьогодні» найбільшим інформаційним брендом країни.

«Зараз світ надзвичайно мінливий. Щохвилини відбуваються події, які можуть кардинально вплинути на наше життя. Саме тому ми ніколи не дозволяємо собі зупинитись, оскільки навіть секунда може коштувати цінної інформації. У студії, за лаштунками, в Україні і в усьому світі новини «Сьогодні» працюють цілодобово, аби не проґавити жодних деталей, першими донести найактуальнішу інформацію і бути для українців дзеркалом життя у всіх його сферах. У рамках нашої кампанії хочемо стати ближчими до свого глядача, спростувати певні стереотипи, які зародилися у суспільстві, і показати, як живе і працює команда новин, яким довіряє вся країна», – розповів директор Дирекції інформаційного мовлення, головний редактор телеканалу «Україна» Юрій Сугак.

Промо-кампанія 360 новин «Сьогодні» проходить під слоганом «Нам довіряє вся країна». У процесі реалізації кампанії буде задіяно різні інструменти та канали комунікації: промо-ролики на телебаченні та радіо, зовнішня реклама у великих містах, реклама в метро, макети та публікації в друкованих ЗМІ, реклама на діджитал-платформах (сайтах та в соціальних мережах). Концепцію промо-кампанії розробила маркетингова команда каналу «Україна» та бренду «Сьогодні» під керівництвом директора з маркетингу каналу «Україна» Олени Шворяк та керівника бренду «Сьогодні» Анни Плєщ.

З 1 травня в ефірі каналу «Україна» стартували промо-ролики новин «Сьогодні» «Нам довіряє вся країна». Розробкою концепції ефірного промо займалась креативна команда телеканалу «Україна» під керівництвом промо-директора Світлани Бережної. За її словами, до реалізації роликів спонукало бажання показати безперервний процес створення новин, працю сотні людей, які дають українцям миттєвий цілодобовий доступ до актуальної і достовірної інформації  на різних медіаплатформах.

«Промо-ролик «Сьогодні» – це фактично фільм про всесвіт новин. Ідея ролика в тому, що «Сьогодні» – це не просто інформаційні випуски. Це – робота цілої команди – злагоджена, наполеглива, кропітка. Кожен окремо – професіонал своєї справи, а усі разом – єдиний, злагоджений організм, дружня команда. Ми показуємо процес підготовки випусків в ефір, закадрову роботу протягом усієї інформаційної доби, роботу регіональних і міжнародних кореспондентів і її результат – достовірну інформацію по телевізору, в газеті, на сайті»,  – зазначила промо-директор каналу «Україна» Світлана Бережна.

Автор ідеї промо-роликів – Роман Шома, арт-директор – Ірина Євстифеєва, продюсери – Даша Голубкова, Олена Шарова, режисер – Максим Ксьонда, копірайтер – Марина Коцюбенко.

Промо-ролик новин «Сьогодні» можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/2Wr8D8O

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь