На НЛО TV знімають серіал про викладачів та їх студентів

Опубліковано Вт, 4 червня 2019, 11:01

Молодіжний телеканал НЛО TV продовжує радувати глядачів ситкомами власного виробництва. На черзі – молодіжна комедійна історія про викладачів під робочою назвою «Прєподи». Нещодавно розпочалися зйомки проекту, а в ефірі він з’явиться вже цієї осені.

DSC_467601

У центрі сюжету –  викладачі Ельвіра, Дарина, Юлія, Артур і Ярослав. Здається, ще вчора вони навчалися, закохувалися, гуляли ночі й дні, готуючись до сесій і заліків, і придумували прізвиська прєподам-занудам. А сьогодні самі опинилися за катедрою. Їм важко здаватися серйозними перед студентами, ще важче – робити це перед старшими колегами, тому прєподи постійно потрапляють у незручні, часом милі та смішні ситуації. У комерційному училищі з дуже незвичною директоркою вони дадуть жару і змінять погляд на навчальний процес як на щось нудне.

«В ефірі НЛО TV ми вирішили продовжувати історію з різними професіями, загорнутими у комедійний фантик. Поліцейські та медики (вже у двох проектах – парамедики та студенти медичного факультету) активно запалюють у нашому ефірі, тепер подивимося, на що здатні викладачі коледжу. Ми готові до будь-яких експериментів, які точно сподобаються нашим глядачам», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

DSC_434901

Головні ролі у серіалі грають Ірина Андрєєва (директорка Оксана Іванівна Ковдра), Марія Крушинська (Юлія Писарчук, викладачка психології), Олександр Рудько (Артур Чорний, викладач історії, мови та літератури), Анатоль Фон-Філандра (Ярослав Гупало, викладач права, англійської мови), Тетяна Степченкова (Дарина Сась, викладачка вищої математики та інформатики) та Любляна Фенчак (Ельвіра Хижняк, викладачка основ культури та естетики).

«Прєподи» – серіал про викладацькі будні, в яких немає місця сірості.

Довідка:

Виробництво: компанія «Маркер Медіа».

Продюсери: Андрій Танабаш, Елла Бобленюк, Іван Букрєєв, Олег Добреля.

Директор виробництва: Марина Тануркова.

Режисер-постановник: Наталя Пасеницька.

Сценаристи: Олександр Сайков і Антон Холькін.

Редактор: Дмитро Шостак.

Літературний редактор: Інна Рєпіна.

Кастинг-директор: Аріна Петрова.

Оператор-постановник: Дмитро Оксамитний.

Художник-постановник: Юрій Сирош.

Художник з костюмів: Катерина Литвинова.

Художник з гриму: Георгій Мацкевич.

Звукорежисер на майданчику: Денис Кащей.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь