Телеканал «Україна» починає спільне кіновиробництво з Латвією

Опубліковано Ср, 5 червня 2019, 17:37

Телеканал «Україна» приступив до зйомок першого українсько-латвійського серіалу. Партнером у роботі над картиною виступила латвійська медіакомпанія Helio Media.

Маркус 1

«Ми ставимося до проектів, що реалізовуються спільно з Україною, з великим інтересом. Нинішній, такий масштабний проект буде представлений латвійським глядачам вперше. Шляхом об'єднання зусиль в роботі над унікальним міжнародним проектом, залучення провідних українських продюсерів, а також популярних в Латвії та Україні акторів ми зможемо запропонувати латвійським і українським глядачам щось нове і цікаве. Серіал «Маркус» знаменує собою новий етап розвитку співпраці. Вже зараз наші глядачі зі справжньою захопленістю дивляться створені в Україні передачі і серіали, віддаючи належне їх динаміці, пристрасті і здатності викликати позитивні емоції», – розповів директор Helio Media Каспарс Озоліньш

Директор телеканалу «Україна» Вікторія Корогод підкреслила, що розвиток повномасштабного міжнародного співробітництва – один зі стратегічних пріоритетів каналу. «У нашому активі успішне виробництво серіалів і шоу за міжнародними форматами. Сьогодні, починаючи співпрацю з Helio Media, канал «Україна» виходить на новий рівень міжнародного партнерства. Це буде повномасштабне спільне виробництво, завдання якого створити продукт, який максимально відповідатиме запитам глядачів наших країн. Впевнена, що наша історія не залишить їх байдужими, принесе нам високі рейтинги і дасть хороший старт майбутнім проектам», – зазначила Вікторія Корогод.

Директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту каналу «Україна» Ірина Черняк зазначила важливість розвитку партнерства з країнами Європейського Союзу. «Медіа Група Україна» багато років успішно продає в країни Балтії готовий програмний продукт власного виробництва. І зараз ми прийшли до того, щоб пропонувати нашим партнерам освоювати нові території – виробництво контенту, спочатку адаптованого до кількох ринків. Ми запропонували ідею «Маркуса», і партнери з Helio Media оцінили міжнародний потенціал нашої історії. Впевнена, що цей проект покладе початок багатьом іншим нашим міжнародним проектам», – додала Ірина Черняк.

Маркус 3

Першим продуктом міжнародного співробітництва стане 8-серійна детективна мелодрама «Маркус». У центрі її історії – звичайна вчителька Поліна Клочко, дитину якої викрали прямо з дитячого садка.

«Ми починаємо зйомки з тієї частини сюжету, яка відбувається в Ризі. Для нас це досвід повноцінного копродакшена, що дає можливість подивитися, як працюють наші прибалтійські колеги і співпрацювати на всіх етапах виробництва. Впевнена, що подібне спільне виробництво стане трендом в найближчому майбутньому», – прокоментувала головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва каналу «Україна» Наталя Стрібук.

Автором ідеї став Ігор Волков. Сценаристи – Лера Колегаєва, Володимир Скиба. Режисером картини виступив Антон Азаров.

Зйомки картини пройдуть у Латвії, а також в Києві та Київській області. У картині зніматимуться українські та латвійські актори. Виробництвом серіалу займається продакшн «АРТ Територія».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь