Голос телеканалу НЛО TV і актриса серіалу «Дефективи» номіновані на премію за найкращий дубляж

Опубліковано Пн, 10 червня 2019, 16:17

MykolaSyrokvash

13 березня стартувала «Народна премія за найкращий дубляж», організована мережею кінотеатрів «Сінема Сіті». На нагороду висунули голос телеканалу НЛО TV Миколу Сирокваша і актрису серіалу «Дефективи» Катерину Буцьку – за дубляж персонажів Дейва і Шейли в байопіку про Елтона Джона «Рокетмен».

«Роль невелика, а ось премія – «Народна»! Тим більше, це моя найперша номінація в дубляжному мистецтві. Я серед дуже сильних колег-претендентів. Як же цим не пишатися, друзі! Вважаю, що український дубляж – найкращий у світі. І це прекрасно, що «Сінема Сіті» заснували таку народну, глядацьку премію. Адже ціла команда працює над створенням дубляжу: координатори, режисери, звукорежисери, перекладачі, укладальники тексту і, звичайно ж, самі актори. Все для того, щоб в кінотеатрі герої фільму заговорили по-українськи так, ніби це їхня рідна мова, якою вони говорили все життя», – ділиться Микола.

У «Народній премії» все вирішує глядач – переможця визначають шляхом голосування в холі кінотеатру в Києві, де встановлено сім прозорих тубусів. На кожному є ім'я персонажа з фільму і українського актора, який його озвучив. Щоб віддати голос – потрібно помістити в один із тубусів свій попкорн. Відповідно, переможе той, чий тубус буде найбільш заповнений.

«Це дуже круто, що у нас заснували народну премію за найкращий дубляж. Нарешті глядач може познайомитися ближче з українським голосами своїх улюблених героїв. А коли ти потрапляєш в номінацію зі справжніми легендами, то це не тільки дуже радує, а й стимулює бути найкращим, ще більше працювати над якістю своїх ролей. Мені пощастило вже кілька разів номінуватися на цю премію, і навіть одного разу виграти. Далі – більше!», – каже Катерина.

«Народна премія» покликана популяризувати українських акторів дубляжу і оцінити їх роботу зі створення найкращого образу героя на екрані.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь