«Медіа Група Україна» та GoQuest Media Ventures уклали угоду про дистрибуцію контенту

Опубліковано Вт, 18 червня, 13:53

«Медіа Група Україна» уклала угоду з індійським дистрибутором GoQuest Media Ventures на дистрибуцію лінійки серіалів власного виробництва, таких як «Обручка з рубіном», «Таємниці», «Квіти дощу» і «Затемнення». Усі серіали пройшли в ефірі телеканалу «Україна» з високими показниками.

Джиммі Джордж, віце-президент з продажів і закупівель  GoQuest Media:

«Українська драма набирає все більших обертів, ці серіали успішно пройшли на їх рідній території, і ми дуже раді додати їх до нашого зростаючого портфоліо драматичних серіалів. З усіма необхідними елементами романтики, помсти, обману і мелодрами, ці серіали мають великий потенціал стати міжнародними хітами. Ми раді запропонувати їх світовому ринку».

Irina Chernyak

Ірина Черняк, директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна»:

«Розширення географії розповсюдження власного контенту – одна з ключових стратегій розвитку «Медіа Групи Україна». Наші телевізійні серіали вже відомі та популярні на ринках країн СНД і Європи. Ми надзвичайно амбітні у бажанні вийти на світовий рівень і дуже раді розпочати співпрацю з командою професіоналів з GoQuest Media Ventures. Упевнена, що це партнерство буде взаємовигідним та успішним».

Адаптація популярного південнокорейського серіалу «Обручка з рубіном» (Ruby Ring, виробництва KBS) – історія непростих стосунків між двома сестрами, Анною та Яною, життя яких кардинально змінюється в результаті подій, які перекроюють їх долю.

«Таємниці» (адаптація формату Secrets, виробництва Fremantle) розплутують одкровення, «скелети в шафі» в сімейних стосунках і перевіряють любов і силу Каті та Миколи, які знали і любили один одного з дитинства.

Ще одна успішна адаптація південнокорейської драми «Квіти дощу» (Tree of Heaven, виробництва SBS) – історія кохання двох підлітків, Ніни та Андрія, які неочікувано виявляють, що вони зведені брат та сестра.

«Затемнення» – захоплююча, повна драми, історія про одержиме кохання. Світлана та Сергій в дитинстві ходили до однієї школи. Тепер, будучи дорослими, божевільне бажання Сергія завоювати любов Світлани викликає ланцюжок трагічних подій з наслідками.

 

GO QUEST_Logo_02

GoQuest Media Ventures – незалежний дистриб'ютор міжнародного контенту в Індії. Впродовж 5 років компанія перетворилася на лідера індустрії розважального контенту. Сьогодні «GoQuest Media Ventures» – універсальний майданчик з виробництва та дистрибуції якісного контенту. Серед послуг компанії – дистрибуція телевізійного і digital контенту, монетизація соціальних мереж та інтеграція брендів в нішевий контент для різних ЦА. «GoQuest Media Ventures» активно працює на ринках Південно-Східної Азії, Південної Азії, Африки, Середньої Азії та Східної Європи. Мета «GoQuest Media Ventures» – стати найбільшим гравцем ринку дистрибуції світового контенту.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь