На телеканалі НЛО TV знімають ситком «Громада»

Опубліковано Пн, 1 липня 2019, 10:39

Молодіжний телеканал НЛО TV вже активно готується до яскравого осіннього телесезону. Нещодавно розпочалися зйомки нового ситкому під назвою «Громада», який став одним із переможців конкурсу соціально вагомого контенту про Україну PitchUA*.

Hromada_NLOTV

«НЛО TV завжди грає на полі гумору і розваг, але в кожен проект ми намагаємося закласти декілька шарів, зокрема, підняти соціальні та інші важливі теми, але подати їх легко. Гумор дає можливість зламати психологічний бар’єр несприйняття та донести важливі речі глядачеві. «Громада» – це сучасна історія про нас, прогресивну молодь, про залишки минулого, нашу  країну та її трансформацію у сучасну європейську державу. Тут буде і актуальна сатира, і душевність, але точно не буде моралізаторства», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

У «Громаді» йдеться про завзяту ініціативну дівчину Алісу, котра повертається в рідне українське містечко після навчання в Європі та привозить великий грант на перетворення занедбаного заводу в молодіжний культурний центр. За умовами гранту Аліса має співпрацювати з несвідомими представниками байдужої громадськості та чиновниками, в яких на цей грант особисті плани. Її абсолютна чесність, поєднана з невичерпним оптимізмом та незламною вірою в порядність людей, стає головною рушійною силою змін навколо неї.

Hromada_Alisa_NLOTV

«Сюжетно ми підіймаємо багато важливих питань. Наші герої матимуть справу з токсичними стереотипами, бюрократією і хабарництвом, ксенофобією, нетолерантністю тощо. Проте, всі ситуації в «Громаді» подаються з гумором, і їх вирішення не залишає негативного осаду у глядача. Вважаю, що нам дуже пощастило із кастингом, адже наші актори відчули і серйозність, і комічність ситуацій, які їм потрібно відтворювати», – генеральний продюсер Серж Куніцин.

Головні ролі в ситкомі зіграли Юлія Шугар, Павло Тупіков (відомий глядачам НЛО TV за роллю у серіалі «СуперКопи»), Артур Логай, Антон Соловей, Владислава Гаркуша, Володимир Пітеров, Тетяна Юрікова та Кирило Ганін.

Прем’єра ситкому планується на телеканалі НЛО TV восени.

*Конкурс було організовано медіаконсалтинговою компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки проекту Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

Довідка:

Виробництво: Kunica Production Studio

Генеральний продюсер: Серж Куніцин

Продюсери: Іван Букрєєв, Олег Добреля

Виконавчий продюсер: Сергій Піддубний

Лінійний продюсер: Дар'я Садовська

Креативні продюсери, автори сценарію: Сергій Кулибішев, Владислав Байдун

Редактор: Дмитро Шостак

Режисер-постановник: Павло Цибенко

Оператор-постановник: Денис Блажиєвський

Другий оператор: Тимофій Орел

Керівник звукового департаменту: Олександр Бурміцький

Звукорежисер: Сергій Мущенко

Художник-постановник: Юрій Сірош

Художник з костюмів: Віталій Бірковський

Художник з гриму: Юлія Свирідова

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь