Вперше на НЛО TV: детективний серіал «Паніка Вова»

Опубліковано Чт, 11 липня 2019, 11:08

Восени на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра детективного серіалу «Паніка Вова». Нині в Києві тривають зйомки історії про приватних детективів Володимира Бойка і його помічницю Ніку, які  розплутуватимуть складні і загадкові справи.

PanikaVova_NLOTV

«Серіал виробляється на замовлення третього ефірного каналу нашої групи –  Індиго TV, який спеціалізується на детективах, але сценарій вийшов настільки легким та часом комедійним, що ми вирішили перенести прем’єру на розважальний НЛО TV. Незважаючи на те, що це не ситком, детективний серіал матиме іронічний підтекст, у найкращих традиціях «Касла» та «Агентства «Місячне сяйво». Очікуємо, що для нашого глядача це буде щось нове й цікаве», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

За сюжетом, популярний (у минулому) актор, виконавець ролі детектива Володимир Бойко опиняється заручником обставин і насправді стає детективом – вже не на екрані. У розслідуваннях йому допомагає давня знайома Ніка, яка добре знається на комп’ютерних технологіях. Розплутавши одну справу, пара береться за інші – складні, суворі виклики, часто навіть убивства.

«Фішка нашого серіалу – історія головного героя. Це професійний актор, майстерність якого допомагає Вові перевтілюватися в різні образи – навіть жіночі – щоб дістати потрібну для розслідування інформацію. За сюжетом у серіалі буде багато вбивств, але ми не акцентуємо уваги на жорстокості, не «смакуємо» подробиці. Найважливіше – передати логіку головних героїв, їхній «шлях» до розв’язки», – розповідає генеральний продюсер Серж Куніцин.

У головних ролях серіалу знялися Олексій Комаровський (грав у серіалі «Парадокс», який також виходив на НЛО TV), Марія Северілова, Сергій Кисіль, Михайло Досенко та Роман Лук'янов.

Довідка:

Виробництво: Kunica Production Studio

Автори ідеї: Олег Добреля, Іван Букрєєв, Серж Куніцин

Генеральний продюсер: Серж Куніцин

Продюсери: Іван Букрєєв, Олег Добреля

Виконавчий продюсер: Сергій Піддубний

Виконавчий продюсер: Олексій Храмов

Головний сценарист: Григорій Шинкаренко

Головний редактор: Дмитро Шостак

Режисер-постановник: Максим Герасимов

Оператор-постановник: Іван Віссаріонов

Оператор: Ігор Фетько

Старший звукорежисер: Олександр Бурміцький

Художник-постановник: Тимур Юсін     

Старший костюмер: Віталій Бірковський

Старший гример: Юлія Свиридова           

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь