Журналісти з Казахстану пройшли стажування у «Сьогодні»

Опубліковано Пт, 12 липня, 11:09

На початку липня у рамках робочого візиту до «Сьогодні» завітала делегація журналістів Республіки Казахстан, щоб перейняти досвід українських колег.

visit1

3-5 липня у Києві у рамках обміну досвідом знаходились із візитом двоє журналістів із Казахстану – редактор міської суспільно-політичної газети «Талдикорган» Даніяр Сейсенбаєв та заступник редактора алматинської обласної газети «Вогні Алатау» Хасан Єспанов.

Гості відвідали майданчик, де проходять зйомки випусків «Сьогодні», а також редакції газети та сайту.

visit2

«Для нас було дуже цікаво дізнатися, як працює газета «Сьогодні» та як працює сайт газети. Ми дізнались, що у газеті велика увага приділяється аналітичним матеріалам, а новини в основному публікуються на сайті, як це робиться в інформагентстві. У нас в країні цей процес відбувається по-іншому, – розповів Хасан Єспанов. – Було корисно побачити, що журналісти сайту та газети працюють, як налагоджена система».

Делегатам презентували можливості та перспективи українських медіа.

visit3

«Показник у мільйон переглядів на добу – це дуже багато для нас. А на сайті Segodnya.ua це відбувається постійно», – каже Даніяр Сейсенбаєв.

Головний редактор каналу «Україна» та директор дирекції інформаційного мовлення Юрій Сугак розповів гостям про особливості роботи бренду «Сьогодні» та його досягнення.

«Сьогодні» – великий мультимедійний бренд, – прокоментував Юрій Сугак. – Ми повинні бути в епіцентрі подій і повідомляти глядачам і читачам все найголовніше. Саме цього від нас і чекає аудиторія каналу-лідера. Зрозуміло, що зараз всі медіа-групи зайняті схожими завданнями. Але наша перевага в тому, що ми маємо групу регіональних каналів, у нас є краща в країні газета, а наш сайт на лідерських позиціях серед новинних платформ. Тому дуже приємно, що іноземні колеги цікавляться нами та прагнуть перейняти наш досвід».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь