Новини

НЛО TV презентував фільм «Пограбування по-українськи» на Літньому Кіноринку ОМКФ

Опубліковано Пн, 15 липня, 15:45

15 липня на Літньому Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю телеканал НЛО TV та дистриб’юторська компанія MMD UA презентували фільм «Пограбування по-українськи». Прем’єра стрічки запланована на 13 лютого 2020 року.

Pograbuvannia

«Це наш третій повнометражний фільм після «Інфоголіка» і «Зустрічі однокласників». Легка і, разом з тим, лірична комедія про простого українського хлопця, який зважився на відчайдушний вчинок! Глядач побачить реальних людей з реальними проблемами в не таких вже фантастичних умовах. 

Ми уважно підійшли до кастингу і, здається, знайшли ідеальних акторів, не акцентуючи увагу лише на знаменитостях. Разом з нашим прокатником MMD UA сподіваємося, що романтична комедія під романтичну дату привабить українців до кіно», – директор телеканалу НЛО TV і продюсер фільму Іван Букрєєв.

«Пограбування по-українськи» – це романтична комедія про дитячого тренера з плавання Алекса, який по вуха закохується у недосяжну красуню. Для того, щоб вразити кохану і різко змінити своє життя, Алекс вирішує… пограбувати банк! Але раптом пограбування перетворюється на справжнє випробування не тільки для головного героя, а й для усіх, хто опинився поруч.

«Більшість людей вважає, що щастя – в грошах, а насправді воно зовсім в іншому. У чому саме – розповість наш фільм. Будуть і екшн, і гумор, і, найголовніше – кохання. Я впевнений, що глядач отримає не тільки задоволення від перегляду, а й зможе відчути ті цінності, які ми усі разом закладали у стрічку «Пограбування по-українськи», – керівник MMD UA і продюсер стрічки Роман Мартиненко.

У стрічці зіграли Остап Халавко (Алекс), Марія Заніборщ, Андрій Бурим, Влад Яма, Володимир Горянський та інші.

Довідка

«Пограбування по-українськи»

Україна, 2019

Виробництво: НЛО TV, TAURAS FILMS

Жанр: романтична комедія

Режисер: Аліна Бухтіярова

Генеральний продюсер: Іван Букрєєв, Роман Мартиненко

Виконавчий продюсер: Кирило Горобець

Автор ідеї: Андрій Сливка

Автори сценарію: Максим Хомутин, Аліна Семерякова

У ролях: Остап Халавко, Влад Яма, Андрій Бурим, Володимир Горянський, Олександр Соколов, Яків Кучеревський, Марія Заніборщ, Єкатерина Вайвала, Сталіна Лагошняк, Сергій Булін, Оксана Борбат, Олена Хохлаткіна

Дата прем’єри в Україні: 13 лютого 2020 року

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь