Олександр Денисов: «Не збираємося конфліктувати з клубами, які проголосували "проти"»

Опубліковано Пт, 26 липня, 17:10

Олександр Денисов розповів про контракт з УПЛ на ексклюзивну трансляцію матчів турніру. Також директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» підкреслив, що не має наміру вступати в будь-які конфлікти з клубами, які проголосували проти єдиного пулу.

15256889917127

«Напередодні ми отримали з УПЛ офіційне повідомлення про те, що рішення більшості клубів – підписання 3-річної угоди з телеканалами «Футбол». З цього моменту ми підписуємо контракт з УПЛ і готуємося до організації матчів 1-го туру нового чемпіонату.

Якщо ви запитаєте мене про ті клуби, які проголосували проти, або, поза регламентних норм, підписали прямі контракти з іншим телемовником. Ми ні в якому разі не перебуваємо в конфлікті з цими клубами і не збираємося з ними конфліктувати. У нас контракт з УПЛ, і саме Прем'єр-ліга буде вирішувати з цими клубами, як знайти вихід із ситуації. Ми впевнені, що є варіант, і він обов'язково буде підтриманий усіма. Конфліктів було занадто багато в українському футболі і потрібно їх критично мінімалізувати», – сказав Денисов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» – офіційні телетранслятори УПЛ.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь