Новини

Сайт Segodnya.ua перейшов на новий дизайн

Опубліковано Вт, 30 липня, 16:18

Сайт мультимедійного бренду СЬОГОДНІ – Segodnya.ua повністю змінив дизайн. Новий дизайн Segodnya.ua дозволяє краще представити все різноманіття контенту, який редакція готує для аудиторії. Оскільки сайт – головний діджитал-інструмент мультимедійного бренду СЬОГОДНІ, великий акцент зроблений на відеоконтент. Це відповідає основним тенденціям ринку і звичкам користувачів, адже майже 85% контенту, який споживається в діджитал, припадає на відео.

segodnya_logo_ua

Олена Шабашкевич, директор з розвитку інтернет-проектів «Медіа Групи Україна»: «У новому дизайні ми подбали про те, щоб піти від частої практики розташування великої кількості контенту на одному екрані. Навпаки, зробили акцент на тому, щоб у користувача була можливість зосередити свою увагу на окремій новині, лонгріді або інтерв'ю. Про роль мобільного пристрою в житті кожної сучасної людини згадувати вже навіть банально. У більшості з нас все життя зав'язане на смартфон. Тому новий дизайн сайту багато в чому був обумовлений тим фактом, що наша аудиторія мігрувала з класичних десктопних пристроїв на мобільні. На сьогодні – це більше 80% відвідувачів. Тому зручна мобільна версія сайту – запорука успішної комунікації з нашими користувачами».

Тепер на головній сторінці Segodnya.ua практично немає реклами. Оскільки основна мета головної сторінки – познайомити користувача з різноманіттям контенту і дати йому максимально зручну можливість обрати найцікавіше.

Олена Шабашкевич, директор з розвитку інтернет-проектів «Медіа Групи Україна»: «Наш наступний крок у взаєминах з аудиторією – персоналізація новин. Ми хочемо, щоб кожен, хто зайшов до нас на сайт, отримав корисну та актуальну інформацію саме для себе».

СЬОГОДНІ – найбільший мультимедійний новинний бренд. Сайту більше 12 років, і його аудиторія зростає з року в рік: зараз вже більше 7 млн. українців щомісяця приходять за новинами на Segodnya.ua.

 

СЬОГОДНІ  – інформаційна платформа, яка поєднує ефірні новини (6 щоденних випусків новин «Сьогодні», «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою», які виходять на телеканалі «Україна»), газету «Сьогодні», сайт Segodnya.ua і діджитал-сегмент.

Середньомісячне охоплення бренду «Сьогодні» (ТБ + газета + Інтернет) за аудиторією віком старше 18 років становить  близько 30 млн – це більше 70 % усього населення України (18+) (без окупованих територій Криму і Донбасу).

Телевізійні випуски новин «Сьогодні» можна побачити щодня в ефірі каналу «Україна» о 7:00, 8:00, 9:00, 15:00, 19:00 і 23:00 годині.

Про новини розповідають ведучі: Марина Кухар, Олена Кот, Анна Панова, Віталій Школьний, Ольга Грицик, Ігор Пупков та Максим Сікора.

У 2018 році телевипуски «Сьогодні» стали безумовним лідером серед усього дорослого населення країни (за аудиторією у віці старше 18 років). З початку 2019 року в ефір було випущено майже 13 тисяч сюжетів. Частка вечірніх випусків «Сьогодні» о 19:00 склала 16,8%, «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» – 20,04 % (січень-травень 2019, 18+).

Загалом щодня з телевізійними випусками «Сьогодні» контактує 5,9 млн глядачів. В окремі дні кількість глядачів сягає 8,3 млн. За місяць «Сьогодні» збирають біля екранів майже 20 млн глядачів.

У будні в ефір виходить у середньому 113 новинних сюжети.

На YouTube-каналі «Сьогодні» з початку 2019 року кількість переглядів зросла на 21 % (більше 16 млн. переглядів), а кількість підписників – на 35% (34 тис.).

Кількість підписників сторінки «Сьогодні» у Facebook з початку 2019- го року зросла на 193% (286,6 тис.), «Сьогодні Life» – на 117% (257,3 тисяч). 

На сайті Segodnya.ua аудиторія щороку (січень до січня) збільшується на 25–30 %. За даними Gemius, у травні 2019-го сайт відвідали 6 млн унікальних користувачів.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь