Інформаційний бренд «Сьогодні» сконцентрується на розвитку діджитал і ТБ-форматів

Опубліковано Пн, 2 вересня 2019, 14:51

У «Медіа Групі Україна» прийнято рішення призупинити видання газети «Сьогодні». 27 вересня 2019 року вийде останній номер щоденної газети. Надалі у режимі 24/7 ми, як і раніше, будемо надавати актуальну і важливу інформацію на сайті і в теленовинах.

Сьогодні

Євгеній Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»:

«Головне завдання новинного бренду «Сьогодні» - створювати найкращі новини у країні і доносити їх до нашої аудиторії якнайшвидше. Медіаринок у всьому світі розвивається і глобально рухається у бік цифрових мас-медіа. В Україні ці процеси супроводжують наші локальні особливості: система збуту друкованої преси практично зруйнована, друк дорожчає у валютному вираженні, і тенденція до подорожчання збережеться. До читачів у регіонах часто доходять позавчорашні (а то і тижневої давності) новини. Останнім часом ситуація тільки погіршується, і саме тому ми призупиняємо  випуск щоденної газети і концентруємо  зусилля на розвитку сайту та теленовин під брендом «Сьогодні». Газета «Сьогодні», від якої бере початок наш новинний бренд, - це, безумовно, епоха в українській журналістиці. Ми пишаємося тим, що було зроблено за більш, ніж 21 рік самовідданої роботи. Бренд «Сьогодні» продовжує жити і розвиватися в новому діджитал світі».

Андрій Романенко, генеральний директор «Сьогодні Мультимедіа»:

«За останні дев'ять років середньотижневе охоплення газет (щоденних + щотижневих) знизилося на 52%. У той же час охоплення Internet зросло на 60%. В Україні закрилося чимало газет і журналів, гравці, що залишилися на ринку, вже не в змозі підтримувати інфраструктуру, яка необхідна для його існування. Цілі сегменти ринку перестали існувати - збанкрутували підписні агентства, закрилися мережі продажів періодичних ЗМІ. Особливо ці проблеми актуальні для віддалених регіонів, міст з населенням 50 тисяч мінус, де газети традиційно читали. Немає сенсу друкувати газету і не мати можливості її поширити. Тому ми вирішили призупинити випуск щоденної газети і зосередити зусилля на розвитку сайту та ТБ-новин.

Всім співробітникам будуть запропоновані існуючі в Групі можливості для працевлаштування або забезпечені справедливі умови звільнення».

Ольга Гук, головний редактор газети «Сьогодні»:

«Наша команда зробила все, щоб «Сьогодні» була газетою №1 в Україні серед усіх друкованих ЗМІ, найулюбленішим виданням країни. Ми залишили позаду і всі газети, і всі журнали, і навіть вічно популярні телегіди і кросворди. Це досягнення, якими ми пишаємося. За якими стоять безсонні ночі і творчий геній десятків моїх колег. Нашої дрім-тім, нашої редакції мрії.

Я вдячна кожному, хто працював у редакції, і хто співпрацював з нами. Усім читачам, які протягом багатьох років, не дивлячись на велику кількість безкоштовного контенту, йшли у кіоски і купували газету «Сьогодні». Всьому колективу «Сьогодні Мультимедіа», які були і назавжди залишаться "сьогоднішніками"».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь