Полювання на серце Дебріна та несподівані відкриття: на телеканалі «Україна» стартує новий сезон «Реальної містики»

Опубліковано Пт, 13 вересня 2019, 13:31

16 вересня об 11:30 на телеканалі «Україна» стартує дев'ятий сезон скріптед-реаліті «Реальна містика», герої якого намагаються знайти раціональне пояснення містичним та загадковим речам.

Реальна містика

У дев'ятому сезоні глядачі побачать нові історії з непередбачуваним фіналом та познайомляться з новою героїнею, яка змусить багато кого змінити свої погляди. У продовженні «Реальної містики» буде більше кохання та несподіванок, однією з яких буде втрата одного з членів команди.

«Новий сезон дійсно «буремний», тому що все буде інакше і те, що здавалось істинним, непорушним раніше, в новому сезоні постане в іншому світлі. Також під загрозою опиняться найміцніші стосунки. Але найголовніше, цього сезону на вас чекає «полювання на серце Андрія Дебріна!», - розповідає ведучий програми «Реальна містика» Андрій Дебрін.

По-новому проявити себе змусить героїв нова героїня на ім’я Аліса, яку зіграла талановита акторка Євгенія Нечипоренко. За її словами, глядач буде вражений непередбачуваними сюжетними поворотами.

«У цьому сезоні будуть ситуації, які змусять багатьох персонажів пройти перевірку на міцність своїх цінностей та переконань. Герої будуть діяти незвично, зокрема, завдяки і моїй Алісі. Вона змусить багатьох піти на невластиві їм вчинки. Моя героїня дуже серйозна, відповідальна і цілеспрямована, яка ні перед чим не зупиниться. Водночас, вона дуже добра та чуйна. Дуже багато зміниться у дев'ятому сезоні «Реальної містики», і ці зміни здивують глядача. Я у захваті від зйомок та команди. Відчула, немов стала частиною сім'ї, тому що «Реальна містика», однозначно, це дружна і міцна родина», - говорить Євгенія Нечипоренко, яка наважилась заради ролі на кардинальну зміну іміджу.

Вже цього понеділка у шоу «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», Андрій Дебрін та Наталія Бережна-Музичко розкажуть про цікавинки нового сезону.

Перший сезон серіалу «Реальна містика» стартував на телеканалі «Україна» в грудні 2015 року, і став лідером глядацьких симпатій. Як повідомлялось раніше, «Медіа Група Україна» уклала угоду про продаж прав на скріптед-реаліті «Реальна містика» з польською групою Polcast.

У новому сезоні «Реальної містики», виробництвом якої займається «Теле Про», глядачі побачать в справі улюблених акторів: Андрія Дебріна і Людмилу Ардельян, Наталю Бережну-Музичко, Євгена Бельтюкова, Олену Рєпіну, Тимура Ібраімова, Олексія Нечай-Кучинського та інших.

Дивіться прем'єру дев'ятого сезону «Реальної містики» в понеділок, 16 вересня, на телеканалі «Україна»!

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь