Латвійсько-українська детективна драма «Маркус» презентується у скринінгу CEE Screenings 2019

Опубліковано Вт, 8 жовтня 2019, 16:40

Напередодні наймасштабнішого міжнародного ринку контенту MIPCOM детективна драма «Маркус», спільного виробництва «Медіа Групи Україна» та латвійської компанії Helio Media, презентується у скринінгу CEE Screenings 2019. Протягом двох місяців проходив  відбір серіалів з країн Центральної та Східної Європи, в результаті якого було відібрано 13 проєктів. Наразі триває закритий он-лайн показ для байєрів контенту та представників теле, кіно та діджитал галузі з усього світу.

123

Георгій Чакаров, генеральний директор та президент CEETV та TVBIZZ:

«Ми спостерігаємо постійно зростаючий інтерес з боку міжнародних дистрибуторів до високоякісного контенту виробництва країн Центральної та Східної Європи, а також до контенту, який ми представляємо цього року. Більшість серіалів були дуже успішними на власних ринках, що є їх величезним потенціалом для міжнародної дистрибуції».

Серіал «Маркус» – перший копродукційний українсько-латвійський серіал, у виробництві якого об'єдналися телеканал «Україна», продакшн «Арт Територія» та латвійська медіакомпанія Helio Media. Восьмисерійна детективна мелодрама розповідає історію українки, звичайної вчительки Поліни Клочко, у якої викрали сина. Через п'ять років жінка випадково бачить свою дитину в новинах. Хлопчик перебуває в Ризі, але у нього нове життя, нове ім'я і нові батьки. Мати намагається повернути сина і з'ясувати, як сталося так, що дитина зникла, а потім була законно усиновлена ​​в іншій країні.

 

CEE Screenings – діджитальний захід, метою якого є просування кращих художніх кінопостановок, що виходять у Центральній та Східній Європі. У 2019 році включає в себе тринадцять стрічок виробництва десяти країн регіону ЦСЄ, серед яких як хіти минулого телевізійного сезону, так і ексклюзивні прем'єри перспективних проєктів нового сезону, базовані на оригінальних ідеях та створені місцевими талантами. SEE Screenings 2019 проходить напередодні MIPCOM, найбільшого світового телевізійного ринку контенту, з метою привабити міжнародний інтерес до продукції гравців телеіндустрії Центральної та Східної Європи, а також збільшити потенціал для нових угод та партнерства.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь