Перша леді України Олена Зеленська на обкладинці VOGUE UA

Опубліковано Вт, 12 листопада 2019, 17:41

У грудневому номері українське видання журналу Vogue представляє масштабний проект з Оленою Зеленською, першою леді країни. Фотосесія за участі міжнародної знімальної групи втілилася у широкоформатну журнальну історію, в якій героїня розповідає про життя у новому статусі, нові обов’язки і можливості, а також про моду як інструмент культурної дипломатії.

PRINT COVER 1

«Ми зробили три обкладинки з головною героїнею номера, щоб висвітлити різні грані її особистості. Перший варіант - це стриманий офіційний портрет. Другий - Олена разом з родиною, і у колі найближчих людей вона інша, зворушлива й безтурботна. На третій, digital-обкладинці, ми бачимо просто жінку - вродливу й чарівну. Ми прагнули гранично чесної і щирої історії, тому для роботи над проєктом запросили голландського фотографа Пола Беллаарта - його майже документальний стиль дав змогу показати першу леді максимально правдиво, такою, якою вона є насправді», — коментує головний редактор Vogue UA Пилип Власов.

Щирість Олени Зеленської та її сім’ї глибоко вразили Пола Беллаарта: «Це був унікальний досвід, за який я дуже вдячний».

PRINT COVER 2

Для офіційних виходів перша леді обирає переважно одяг українських дизайнерів. На сторінках Vogue UA Олена з’являється в убранні як українських, так і найпрогресивніших західних брендів. Українську моду ми прагнемо інтегрувати у глобальний контекст - це вибір fashion-директорки Vogue UA і стилістки зйомки Юлії Пеліпас і позиція редакції журналу.

Vogue UA став першою медіаплатформою, з якою Олена Зеленська поділилася стратегічними планами у новому статусі. Свою місію вона бачить не лише у тому, щоб супроводжувати чоловіка в офіційних поїздках і вести світські розмови з дружинами світових лідерів. Перша леді відчуває у собі сили допомогти тим, хто особливо потребує підтримки, - найперше людям з обмеженими можливостями і жінкам, які піддаються насильству.

DIGITAL COVER

Головний бонус свого статусу Олена Зеленська формулює так: першу леді чують. «У дружини президента є можливість спілкуватися з тими, хто наближений до влади. Перед першою леді не зачиняють двері чиновники. Я не політик і не маю права втручатися у роботу президента, але стати посередницею між людьми і владою, щоб остання почула перших, можу й хочу», — каже Олена Зеленська.

Грудневий номер Vogue UA надійде у продаж 18 листопада.

Тизер: https://youtu.be/qIDurDNxaQ0

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь