Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» запускають проєкт «Легальний футбол»

Опубліковано Чт, 14 листопада 2019, 16:13

В рамках кампанії з легалізації контенту телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» запрошують власників закладів індустрії розваг і гостинності приєднатися до проєкту «Легальний футбол».

Banner_310x310px_2

На сайті телеканалів з'явилася спеціальна кнопка HoReCa, натиснувши на яку, можна побачити інтерактивну карту закладів, які легально транслюють телеканали «Футбол 1/2». Ознайомитися зі списком закладів можна тут: https://footballua.tv/ru/horeca.

Проєкт «Легальний футбол» розроблений для громадських місць, де футбольні фанати збираються підтримати улюблену команду, а також для готелів та кінотеатрів. Ми пропонуємо ринку HoReCa не просто придбати права, необхідні за законом, але й освітню програму про публічний перегляд телеканалів спортивної тематики та програму лояльності.

Учасники програми отримують право транслювати телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» (в тому числі в HD-якості) в публічних місцях: відвідувачам будуть доступні прямі трансляції матчів Ліги Чемпіонів і Ліги Європи, захоплюючі протистояння Української Прем'єр-ліги, італійської Серії А, іспанської Ла-Ліги, німецької Бундесліги, французької Ліги 1, а також фінальна частина ЄВРО-2020 і матчі Національної Збірної України!

Переваги для партнерів-учасників програми «Легальний футбол»:

- Сертифікат «Офіційний партнер» + наклейка, яку можна розмістити на вхідних дверях

- Розміщення на карті телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2»: https://footballua.tv/ru/horeca

- Участь у зйомках програм власного виробництва телеканалів

- Подарунки від телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2», присвячені важливим футбольним подіям

- Підготовка рекламних макетів за запитом партнерів

Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» доступні в форматах SD і HD якості в будь-якій зручній технології: кабельна мережа, IPTV, OTT, IP-APP, супутник.

Транслятор

Олександр Денисов, директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2»:

«Проєкт «Легальний футбол» дуже важливий для телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2», в першу чергу, в контексті нашої антипіратської стратегії. Ми дуже раді, що кількість наших партнерів постійно збільшується. Це говорить про те, що в бізнес-середовищі існує запит на легальний контент, на гру за правилами. Безумовно, зі свого боку, телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» готові надавати підтримку нашим партнерам, які обрали чесний шлях трансляції матчів найвищого рівня».

Олександр Ремезовський, директор департаменту дистрибуції платних каналів і медіа платформ «Медіа Групи Україна»:

«Програма «Легальний футбол» наближає нас до світових стандартів споживання контенту в громадських місцях. Ми налаштовані на утворення ринку HoReCa і, звичайно, додаткову монетизацію каналів. Пропонуючи рівні умови, зручні технічні рішення, а також програму лояльності, ми сподіваємося на позитивний відгук від закладів і готелів, що дозволить нам рухатися далі в цьому напрямку».

Додаткова інформація та контакти для зв'язку за посиланням: https://footballua.tv/ru/horeca  

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь