Перше інтерв’ю Олени Зеленської - у VOGUE UA

Опубліковано Пн, 18 листопада 2019, 14:06

Vogue UA став першим виданням, з яким Олена Зеленська поділилася планами у новому статусі.

5dcea7b2c032e

Олена Зеленська визнає, що вона непублічна людина, але попри це «знайшла для себе аргументи на користь публічності. Один з них - можливість привернути увагу до важливих соціальних питань». Головним напрямком своєї діяльності перша леді вважає допомогу тим, хто гостро потребує підтримки, - насамперед людям з обмеженими можливостями та жінкам, які піддаються насильству.

За пів року Олена встигла ознайомитися з тим, у яких сферах розвивають свої програми перші леді з усього світу. Вона часто супроводжує чоловіка під час закордонних поїздок і намагається наповнювати програму візитами й зустрічами, які можуть бути корисними для її роботи у новому статусі, - наприклад, вона відвідала японський і канадський медичні центри, що опікуються питаннями інклюзії та дитячого здоров’я, дізналася, як налагоджені спортивні заняття і харчування дітей у школах Латвії та Японії. «Я запозичила для себе багато ідей і переконалася, що досягти позитивних змін - реально, треба тільки справді цього хотіти й багато працювати», - каже Олена Зеленська.

Головну перевагу свого статусу Олена формулює так: першу леді чують. «У дружини президента є можливість спілкуватися з тими, хто наближений до влади. Перед першою леді чиновники не зачиняють двері. Я не політик і не маю права втручатися у роботу президента, але стати посередницею між людьми і владою, щоб остання почула перших, можу й хочу».

Інтерв’ю з головною героїнею номера вийшло чесним і відвертим. Олена зізналася: про те, що чоловік висунув свою кандидатуру на пост президента, довідалася з соцмереж. «Мій чоловік вміє робити сюрпризи, - каже перша леді. - Але, якщо всерйоз, ми довго це обговорювали, і я сказала, що завжди його підтримуватиму».

Повна версія інтерв’ю Олени Зеленської - у грудневому номері Vogue UA та на сайті vogue.ua. Під час інтерв’ю і фотосесії було знято відео, яке можна переглянути за посиланням.

Номер надійде у продаж 19 листопада.

Повна версія інтерв’ю за посиланням.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь