Міжнародні канали «Медіа Групи Україна» доступні в Ізраїлі

Опубліковано Пт, 3 січня, 13:16

«Медіа Група Україна» уклала контракт на ретрансляцію міжнародних телеканалів Ukraine 1/Ukraine 2 і NLO TV 1/NLO TV 2 з компанією Terra TV – засновником платформи ALTRU на базі  ізраїльського телекомунікаційного провайдера НОТ. 

Сьогодні НОТ – найбільший оператор у своєму сегменті з найбільшою часткою абонентів цифрового ТБ. 

NG_2020

У 2019 році відбувся офіційний запуск платформи ALTRU, до якої входить 65 ефірних каналів, а також великий VOD архів. У Ізраїлі проживає багато українців, тому значної уваги команда ALTRU приділяє підбору українських каналів. Важливо, що серед них тепер є і міжнародні версії телеканалів «Україна» та НЛО TV – Ukraine 1/ Ukraine 2 та NLO TV 1/ NLO TV 2.

Олександр Ремезовський, директор департаменту дистрибуції платних каналів «Медіа Групи Україна»: «За півроку існування пакету українських каналів у Ізраїлі ми набрали переконливу кількість абонентів. Це наше спільне досягнення – унікальність платформи і широта нашого контенту – це поєднання успіху для українських абонентів. А розподіл мов, української та російської – 50/50, і можливість вибору звукової доріжки – розширює нашу цільову аудиторію».

Ukraine 1/Ukraine 2 та NLO TV 1/ NLO TV 2 – пакет українських каналів з міжнародними правами для всього світу. Канали представлені в HD-якості у режимі 24/7 для провайдерів усіх типів (аналогових, цифрових, супутникових OTT-операторів та ін.). Канали вирізняє тематична диференціація, і разом вони закривають широкий спектр глядацьких інтересів.

Ukraine 1 – це кращі українські серіали, художні фільми, документальні, соціальні та інформаційні програми: серіали «Співачка», «Клан ювелірів», «На лінії життя», «Ляля», «Лікар Ковальчук», скріптед-реаліті «Реальна містика», «Агенти справедливості» та ін. Ukraine 2 – програми та шоу: «Говорить Україна», «Місія: краса», «Свекруха чи невістка», «Найкращий кухар на селі» та ін.

NLO TV 1 – гумористичні серіали та розважальні програми («Як гартувався стайл», «Суперкопи», «СишИшШоу», «Мамахохотала» та ін.). NLO TV 2 – шоу і програми з навчальними елементами («Чистоплюї», «Роздовбаї», «Єврочекін» та ін). Лайфхаки, незвичайні подорожі, експерименти, приправлені гострим гумором, для найвимогливішої ​​аудиторії.

Юрій Гольдштейн, директор з маркетингу ALTRU: «Ми дуже раді співпраці з компанією «Медіа Група Україна», яка представляє ці канали в Ізраїлі. Ми сподіваємося, що до тисяч задоволених клієнтів платформи ALTRU будуть додаватися нові, які знайдуть для себе на нашій платформі той контент, який не зможуть подивитися більш ніде в Ізраїлі».

Платформа ALTRU – унікальне технологічне рішення на базі оператора HOT, яке дозволяє на одному ресивері здійснювати трансляцію кабельного та інтернет-телебачення. Глядач НОТ за допомогою ресивера, який знаходиться у його розпорядженні, може підключатися до порталу ALTRU. У лінійці каналів HOT портал ALTRU знаходиться на 111 кнопці. Кожен день оновлюється архів фільмів, серіалів і програм. Залежно від рейтингу змінюється кількість і якість каналів.

 

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь