Телеканал «Україна 24» став телевізійним партнером проєкту «Вечір з Яніною Соколовою». Прем'єра відбудеться 16 січня

Опубліковано Пн, 13 січня, 13:53

З 16 січня в ефірі інформаційного телеканалу «Україна 24» з'явиться програма «Вечір з Яніною Соколовою», яка з жовтня 2018 року виходить на платформі YouTube і вже отримала дві срібні кнопки за кількість підписників. Щотижня у четвер о 22:30 глядачі телеканалу «Україна 24» зможуть дивитися авторський проєкт відомої журналістки Яніни Соколової, завдяки якому минулого року вона посіла перше місце в Топ-100 українських блогерів.

82045375_2519715048301374_2071739206790545408_o

«Вечір з Яніною Соколовою» – це політико-сатирична програма, в якій розвінчуються міфи російських пропагандистів. У форматі колоритного стендапа Яніна докладно пояснює глядачам, як і чому їх обманюють. Телеканал «Україна 24» став телепартнером проєкту, який продовжує виходити на власному YouTube-каналі.

Яніна Соколова, автор і ведуча програми «Вечір з Яніною Соколовою»:

«Наша команда створює найбільший інтернет-проєкт антипропаганди. І ми раді, що відтепер у «Вечора з Яніною Соколовою» буде телевізійний партнер. Ми погодились на пропозицію менеджменту «Україна 24» розміщувати «Вечір» в ефірі нового інформаційного телеканалу. Думаю, і ми, і «Україна 24» від цього тільки виграємо. А головне – виграють глядачі, яким потрібна правдива, не викривлена інформація».

Юрій Сугак, директор дирекції інформаційного мовлення «Медіа Групи Україна»:

«Програма Яніни – яскрава, гостра, впевнений, жоден глядач не залишається байдужим. Прем'єрні покази на загальнонаціональному телеканалі, безумовно, розширять аудиторію проєкту. Телеканал «Україна 24» задуманий як інформаційна платформа, на якій буде зібрано весь спектр поглядів на те, що відбувається в країні. І ми цю ідею послідовно реалізовуємо. Попереду ще багато цікавих анонсів від «Україна 24».

 

Телеканал «Україна 24» доступний на всій території України, у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV, ОТТ-платформі OLL.TV.  «Україна 24» на платформах:

YouTube http://bit.ly/Ukraine24TV

Facebook http://bit.ly/Ukraine24FB

Telegram https://t.me/ukraina24tv

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь