Телеканал «Україна» працює над новою мелодрамою «Три сестри»

Опубліковано Вт, 14 січня 2020, 14:55

У Києві триває робота над новою восьмисерійною стрічкою «Три сестри» виробництва компанії «Українська Продакшн Студія» на замовлення телеканалу «Україна». У центрі сюжету – історія жінки, яка втратила свого сина і шукає винних.

Три сестри 1

Свято у сімейному особняку Кравченків обертається страшною трагедією – спалахує пожежа, в якій гине дитина. Офіційне слідство дотримується версії нещасного випадку. Цей висновок влаштовує всіх родичів Марії, але не її саму. Вона впевнена, що якийсь зловмисник, який погрожував їхній сім'ї, спеціально підпалив будинок під час дня народження сина Марії Льоні. У той день за наполяганням Марії всі родичі зібралися під одним дахом. Чим далі вона занурюється в розслідування, тим більше переконується, що в пожежі могли бути зацікавлені не тільки зовнішні вороги, але і її родичі... Марії доведеться пережити зради, дізнатися шокуючі таємниці минулого, відректися і кілька разів покаятися у власних гріхах, перш ніж вона дізнається правду і знайде саму себе, сміливу і незалежну від чужих думок і оцінок жінку.

Головну жіночу роль втілить відома акторка Катерина Астахова, яка зізналася – сценарій зацікавив її з першого прочитання саме тим, що змусив замислитися про важливе. До того ж, артистці було цікаво розібратися в складнощах свого персонажа.

Три сестри 2

«Марія – одна з трьох сестер, а всі події в проєкті «Три сестри» відбуваються в колі великої-великої родини. Події цікаві і певною мірою навіть страшні... досить душевні взаємини, але цікаво те, що таємниці і трагедії розкривають, як мені здається, цих героїв і їхні людські якості. Цікаво спостерігати, як вони змінюються», – поділилася акторка.

Також у фільмі знімаються актори Наталія Старинкевич, Ірина Новак, Ігор Рубашкін, Артем Григор'єв, Борислав Борисенко, Віталій Кудрявцев, Юрій Гребельник, Олена Стефанська, Алла Масленникова та інші.

Режисер-постановник – Роман Барабаш. Оператор-постановник – Максим Гуцу. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Заря, Ірина Чемерис. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займається компанія «Українська Продакшн Студія». Зйомки проходять у Києві та Київській області.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь