До команди «Медіа Групи Україна» приєднався Тигран Мартиросян

Опубліковано Ср, 15 січня, 12:42

Вже 17 січня в ефірі телеканалів «Україна» та «Україна 24» з'явиться перший ефірний проєкт з відомим журналістом і ведучим Тиграном Мартиросяном.

Тигран Мартиросян

Щоп’ятниці  праймовий випуск новин «Сьогодні» о 19:00 на загальнонаціональному телеканалі «Україна» Тигран буде завершувати актуальним інтерв'ю, яке потім буде виходити на новому інформаційному телеканалі «Україна 24». Гостем першої програми стане голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Тигран Мартиросян, журналіст і ведучий:

«Мене вражає драйв, з яким команда «Україна 24» і менеджмент Медіа Групи запускають новий інформаційний телеканал. Мені цікаво стартувати в МГУ з експерименту. І такий початок дає мені впевненість, що разом у нас вийде перевинайти інформаційне мовлення в Україні».

Юрій Сугак, директор дирекції інформаційного мовлення «Медіа Групи Україна»:

«”Україна 24” не просто збирає зіркову команду, ми створюємо інформаційну платформу, де глядачі зможуть дізнатися про всі важливі події в Україні та світі і отримати відповіді на свої запитання від людей, які дійсно формують актуальний суспільно-політичний порядок денний».

Телеканал «Україна 24» доступний на всій території України, у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV і ОТТ-платформі OLL.TV. «Україна 24» на платформах:

YouTube http://bit.ly/Ukraine24TV

Facebook http://bit.ly/Ukraine24FB

Telegram https://t.me/ukraina24tv

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь