Серіал «Обручка з рубіном» підкорює В'єтнам

Опубліковано Пт, 17 січня, 14:56

GoQuest Media Ventures і в'єтнамський мовник THVL уклали угоду на ексклюзивний показ українського драматичного серіалу «Обручка з рубіном».

Ruby Ring

THVL – це провідний мовник регіону Дельти Меконгу, найбільшого регіону В'єтнаму, розташованого на південному заході країни.

Серіал, заснований на форматі корейської телерадіокомпанії KBS, розповідає історію сестер Анни та Яни, чиї життя круто змінюються після аварії, внаслідок якої їх неможливо розрізнити.

«Ми раді укласти першу угоду на показ серіалу в Південно-Східній Азії. Завдяки сильному сюжету і дедалі більшому інтересу до іноземних шоу, «Обручка з рубіном» користується великим успіхом», – коментує Джиммі Джордж, віце-президент GoQuest Media із закупівель та продажів.

Iryna Chernyak

«Ми раді, що серіал виробництва МГУ вийшов на азійський ринок. Для нашого контенту це абсолютно нова територія. Дивовижно, як український телесеріал, створений за корейським форматом, повертається у рідний регіон, але вже в новій подобі. Сподіваємося, глядачі залишаться задоволені», – додає Ірина Черняк, директор департаменту з продажу контенту «Медіа Групи Україна».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь