«Медіа Група Україна» об'єднує інформаційні активи

Опубліковано Пн, 16 березня, 12:31

«Медіа Група Україна» вважає розвиток інформаційних активів одним із пріоритетних напрямків діяльності. Для синергії всіх активів та ефективного задоволення потреб і запитів аудиторії створюється «Новинна Група Україна», до якої увійдуть: загальнонаціональний інформаційний телеканал «Україна 24», продакшн новин телеканалу «Україна» «Сьогодні» та сайт segodnya.ua.

Дмитро Белянський

Керувати новою структурою буде Дмитро Белянський. Дмитро Белянський з 2016 року входить до Наглядової ради «Медіа Групи Україна», до цього – управляв медіа-проєктами МГУ, працював директором департаменту інформаційного мовлення телеканалу «Україна». Професійну кар'єру в активах компанії розпочав у 2011 році з позиції директора з розвитку мультимедіа видавничого холдингу «Сьогодні Мультімедіа». Дмитро понад двадцять років працює в українських медіа.

Дмитро Белянський: «Якщо новинний бренд “Сьогодні” вже виграв чемпіонство довіри у загальнонаціональної аудиторії, то успіх національного інформаційного телеканалу “Україна 24” – наша нова амбітна ціль. Ми розраховуємо на лідерство. Не лише на перше місце серед інформаційних телеканалів-конкурентів, якого ми плануємо досягти вже в цьому році, але й на беззастережне лідерство в будь-якій сфері доставки інформаційного контенту. Де б українці не отримували новини, бренд “Україна 24” буде означати для них нову якість подачі інформації. Ми не приховуємо формулу, за якою будемо йти до успіху: до роботи в команді залучаються кращі професіонали телевізійного ринку, об'єднані головною цінністю каналу – різноманітністю думок, тобто лише тут їм буде забезпечена істинна свобода слова. Ми гарантуємо суспільству не лише якісну дискусію, в якій будуть представлені всі точки зору, але й найкращу якість журналістської роботи 24/7 для тих, кому потрібна інформація для прийняття рішень».

Євгеній Бондаренко: «Об'єднання інформаційних активів “Медіа Групи Україна”  і створення “Новинної Групи Україна” – логічний крок у розвитку нашого бізнесу. Дмитро Белянський має величезний досвід роботи на медіаринку і знає наші активи зсередини. Під керівництвом Дмитра наша творча команда зможе впевнено досягати найамбітніших цілей».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь