Позиція «Медіа Групи Україна» щодо ситуації навколо COVID-19

Опубліковано Пн, 16 березня, 16:39

У зв'язку з ситуацією щодо поширення вірусу СOVID-19, «Медіа Група Україна» ухвалила низку наступних рішень, які мають сприяти попередженню розповсюдження коронавірусної інфекції.

MGU_Logo_UKR

Співробітники, які не беруть участі у безперервних виробничих процесах та мають можливість виконувати службові обов’язки вдома, переведені у формат віддаленої роботи.

Заради безпеки і здоров’я наших співгромадян суттєво змінено технологічний цикл виробництва студійних програм за участю глядачів: усі прем’єрні випуски будуть виходити у форматі без глядачів або ж із мінімальною їх кількістю, яка буде відповідати актуальним нормам, впровадженим державними та місцевими уповноваженими органами. Програми з глядачами у студіях, які транслюватимуться  –  вироблені ще до введення карантину в країні.

Скасовано всі відрядження за межі України. Зведені до необхідного мінімуму відрядження по території України.

«Медіа Група Україна» вже ініціювала на своїх інформаційних ресурсах – телеканал «Україна 24», випуски теленовин «Сьогодні», інтернет-новини segоdnya.ua та соцмережі – інформаційну кампанію «Карантин в Україні», яка має на меті надати нашим співвітчизникам якомога більше корисної інформації і допомогти пережити цей складний період. Ми зробимо все, щоб жоден українець не залишився наодинці з цією бідою. Ми маємо подолати коронавірус разом, тому закликаємо надсилати у наші соцмережі відео з власними лайфхаками, порадами, пропозиціями допомоги і, звичайно, проблемами – дефіцит ліків, продуктів тощо.

Ми віримо, що перевірена, актуальна інформація може врятувати життя і здоров’я багатьох українців. Тому чимала частина наших співробітників – журналісти, редактори, оператори, режисери, ведучі та багато інших фахівців – продовжують працювати у штатному режимі, але з посиленими профілактичними заходами. 

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь