Офіційна заява SCM: ініціатива створення Штабу з економічного здоров'я України

Опубліковано Вт, 17 березня, 16:25

Коронавірус став причиною проблем у світовій економіці та економіці України. Карантинні заходи, спрямовані на збереження життя людей, неминуче ведуть до зниження економічної активності.

u5lBAx4fUxWRf1dZ-SnD0Q

Влада більшості країн світу вживає активних заходів для запобігання економічній кризі. Україна - не виняток. Великий бізнес має намір активно допомагати владі. Компанія SCM звертається до Президента і Прем'єр-міністра з ініціативою про створення Штабу з економічного здоров'я України.

Мета створення Штабу - спільними зусиллями влади і бізнесу знайти інструменти для збереження економічного здоров'я країни в нинішніх складних умовах.

Пропонуємо невідкладно розглянути на засіданні Штабу з економічного здоров'я України заходи підтримки:

- населення;

- медицини;

- регіонів;

- малого та середнього бізнесу;

- базових галузей економіки.

Компанія SCM готова делегувати своїх кращих професіоналів в Штаб з економічного здоров'я України. Закликаємо зробити це й інших представників великого національного бізнесу.

Криза - це не тільки проблеми, а й можливості. Штаб з економічного здоров'я України повинен стати мозковим центром відродження нашої країни. Спільними зусиллями ми повинні зробити економіку України сильніше і стійкіше.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь