Канал «Україна 24» запускає авторський проєкт Яніни Соколової «Як вам не соромно!»

Опубліковано Чт, 19 березня, 11:02

Сьогодні, 19 березня, на телеканалі «Україна 24» відбудеться прем'єра найгострішого шоу країни — «Як вам не соромно!», ведучою якого стала Яніна Соколова. Щочетверга о 22:00 Яніна розповідатиме правду. Адже вона знає, хто бреше! 

YVNS_PressRelease_820x386---Copy

«Я не буду лише сидіти в дорогому костюмі в студії й модерувати базікання політиків. Я буду з’являтися там, де мене не чекають. У лікарнях, Кабміні, потязі, пенсійному фонді й Офісі президента. І питати з тих, за кого може бути соромно. Ця програма для вас і про вас. Цей проєкт — моя відповідь реаліям. І я не збираюся мовчати. Ми покажемо всіх, хто бреше, маніпулює і корупціонує. І примусимо за це відповідати», — відверто розповіла Яніна Соколова.

У соціально-політичному шоу «Як вам не соромно!» Яніна Соколова аналізуватиме найважливіші теми тижня та розбиратиме їх на молекули. Ведуча буде виїжджати до місць, де сталися проблеми і до людей, які готові їх вирішити. Ніхто не зможе сховатись за правильними або двозначними словами. Це буде некомфортно, проте чесно.

«Головна мета найгострішого шоу країни «Як вам не соромно!» добиватися відповідей на запитання. Яніна Соколова бере на себе зобов'язання працювати в інтересах всього українського суспільства, тому та правда, яку вона шукає, у підсумку потрібна нам усім. Можна тільки попросити тих, хто ховається від журналістів та боїться відвертих розмов, припинити це робити рівні правила гарантовані. Всі учасники конфлікту будуть запрошені для очної ставки у прямому ефірі, її формат будується не на загальній критиці, а на реальних питаннях і на не менш реальних відповідях», — розповів голова «Новинної Групи Україна» Дмитро Белянський.

Нагадаємо, минулого року Яніна Соколова посіла перше місце в ТОП-100 українських блогерів. Професійна ведуча та акторка набула неабиякої популярності, адже за кількість підписників на власному YouTube-каналі Яніна отримала дві срібні кнопки.

Хочете дізнатися правду? Дивіться щочетверга о 22:00 шоу Яніни Соколової «Як вам не соромно!» на телеканалі «Україна 24».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь