#Українавдома: Олексій Суханов закликав захистити себе та країну від вірусу

Опубліковано Чт, 19 березня, 13:05

Уже тиждень в Україні діє карантин, покликаний перешкоджати поширенню нового коронавірусу. Ведучий головного соціального ток-шоу країни «Говорить Україна» на телеканалі «Україна» Олексій Суханов розповів, яких заходів ужив, аби вберегти себе і людей навколо від інфекції, а також звернувся до співвітчизників бути більш відповідальними й обережними.

Олексій Суханов

За словами телезірки, непроста ситуація у світі, звичайно ж, внесла корективи і в його життя. Телеканал «Україна» прийняв рішення призупинити зйомки ток-шоу «Говорить Україна», щоб не дати вірусу можливості поширитися. Суханов намагається не панікувати, а на вулицю виходить лише за крайньої необхідності.

«Масових оптових закупівель продуктів не роблю. Перейшов на абсолютно домашній режим, на вулицю виходжу тільки за крайньої потреби – щоб купити якісь продукти або вирішити якісь проблеми. Звичайно, ніяких зустрічей з друзями в кафе у мене тепер немає. І, слава Богу, що все закривається. Розумію, що це вдарить по бізнесу, але зараз найголовніше захиститися і зупинити заразу. А після карантину ми всі з новими силами і бажанням повернемося до роботи», – розповів Олексій Суханов в інтерв'ю виданню «КП в Україні».

Саме тому телеведучий закликає відповідально ставитися до карантину і мінімізувати кількість контактів.

«Мені здається, інформації достатньо для того, щоб включити мозок і просто оберігатися, захищати себе і своїх близьких, проявити свою особисту відповідальність, аби дійсно не провокувати поширення вірусу. Дуже хочу звернутися до всіх бути більш відповідальними. Берегти себе, свою країну, своїх близьких і тих, хто нас оточує», – підсумував він.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь