OLL.TV на період карантину відкрив вільний доступ до понад 200 серіалів

Опубліковано Чт, 19 березня, 15:04

З 18 березня сервіс онлайн телебачення OLL.TV відкрив існуючим користувачам вільний доступ до понад 200 популярних світових серіалів у відеотеці. Новий сезон «Світ Дикого Заходу», «Новий Папа», «Чужинець» та інші популярні серіали HBO протягом двох тижнів будуть доступні усім активним користувачам сервісу у розділі Амедіатека. Також серіали і фільми разом з більшістю телеканалів (понад 160) будуть включені у безкоштовний тижневий період для нових користувачів. Для його отримання достатньо зареєструватись на сайті oll.tv чи в одному з додатків сервісу.

stayhome

«Як соціально-відповідальна компанія, ми виконали усі вказівки та рекомендації влади і МОЗ – віддалена робота співробітників, відмова від відряджень, наради у форматі конференц-колів, добровільна самоізоляція. Ми бачимо, що більшість українців також відповідально поставились до запровадженого карантину – наразі дивлення, як лінійного телебачення, так і VOD, значно зросли та досягли у будні показників вихідних. Ми вже відкрили вільний доступ до понад 200 популярних серіалів та продовжуємо розглядати інші варіанти забезпечення глядачів додатковим контентом у цей непростий період. Зокрема найближчим часом на сервісі буде додано значну кількість фільмів національного виробництва, в тому числі й ексклюзивного - «Додому», «Думки мої тихі», «Брама» та інші. Також для отримання оперативної інформації щодо ситуації в Україні та світі залишається у відкритому доступі на OLL.TV інформаційний канал Україна 24» – Борис Данилов, директор Digital Screens (сервіс OLL.TV).

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь