Віолетта Логунова стала ведучою інформаційної програми «Україна сьогодні» на каналі «Україна 24»

Опубліковано Пн, 30 березня, 8:56

Сьогодні, 30 березня о 20:00, канал «Україна 24» покаже оновлений формат проєкту «Україна сьогодні». Віолетта Логунова стала головним обличчям інформаційної програми. Щодня з понеділка по п'ятницю ведуча розповідатиме глядачам об'єктивну й достовірну інформацію і скаже «ні» фейкам та брехні.

«Україна сьогодні» — інформаційна програма, яка вписує країну в міжнародний контекст і оцінює вплив подій, що відбуваються за кордоном. Ведуча Віолетта Логунова разом з командою журналістів досліджуватиме найважливіші події щоденного життя українців. 

Viol_PressRelease_1080x1080_5

«Я рада стати частиною амбітної та професійної команди "Україна 24". Робота над новим проєктом для мене —  це не тільки виклик, а, в першу чергу, відповідальність та можливість робити об'єктивний, цікавий, успішний продукт. Моя мета — розвивати критичне мислення глядачів щодо того, що відбувається у світі, розповісти про суть події, її причини та наслідки. Ми починаємо в непростий для країни час, але абсолютно готові до будь-яких інформаційних викликів. Наш глядач може бути впевнений: навіть якщо він увімкнув телевізор вперше за день, він буде в курсі всіх подій, які відбулися або відбуваються», — поділилась Віолетта Логунова. 

Кар'єра Віолетти Логунової почалась з кіно, у якому вона активно знімалась з 2005 року. Починаючи з 2007 року, Віолетта вирішила змінити діяльність і стала ведучою на українському телебаченні. За її плечима понад дванадцять років професійного стажу. За її успіхами спостерігають мільйони телеглядачів. У програмі «Україна сьогодні» Віолетта Логунова покаже картину дня так, як уміє тільки вона — неупереджено, виважено і завжди правдиво.

«"Україна 24" - канал різноманітних думок, на якому представлені всі точки зору і дискусія заради пошуку правди ведеться з усіх позицій. Але, перш за все, ми загальнонаціональний інформаційний канал. Тому, довіряючи Віолеті Логуновій ведення головного щоденного випуску новин "Сьогодні" на "Україні 24", ми розраховуємо на об'єктивність, достовірність, самоочевидність і всебічний підхід до висвітлення основних новин дня. "Україна сьогодні" - це головний випуск новин каналу, не ток-шоу і не журналістика думок. Упевнений, що глядачі всієї країни полюблять і будуть довіряти новинам з Віолетою Логуновою вже відразу після прем'єри», — розповів голова «Новинної Групи Україна» Дмитро Белянський.

 

Щоб бути в курсі всіх подій, дивіться інформаційний проєкт «Україна сьогодні» з понеділка по п'ятницю о 20:00 на телеканалі «Україна 24».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь