На каналі «Україна 24» стартує інформаційно-політична програма «Україна з Тиграном Мартиросяном»

Опубліковано Пн, 13 квітня, 17:15

14 квітня канал «Україна 24» представить інформаційно-політичну програму «Україна з Тиграном Мартиросяном». З понеділка по п'ятницю о 18:00 ведучий змальовуватиме глядачеві картину дня і представлятиме різноманітні точки зору на те, що відбувається в країні та світі. Не пропустіть – будьте завжди в курсі подій!

Tigran_PressRelease_1920x1080

«Разом з інформаційним каналом Україна 24ми розпочали роботу над проєктом Україна з Тиграном Мартиросяном. Я щодня з понеділка по п'ятницю в прямому ефірі буду аналізувати значущі теми дня, обговорювати факти і розбиратися з припущеннями. Без драми, пафосу та багатослів'я. Обіцяю, що це буде авторитетно, компетентно та злободенно», – ділиться Тигран Мартиросян.

«Україна з Тиграном Мартиросяном» – підсумкова щоденна програма, в якій глядач отримає достовірну інформацію і різноманітні думки з приводу сьогоднішніх подій в Україні та світі.

У прямому ефірі Тигран Мартиросян з гостями студії обговорять ключові події суспільно-політичного порядку денного країни. Всіх експертів та учасників подій, політиків та чиновників, керівництво країни та «сірих кардиналів» влади глядач побачить увечері в програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном».

Вечірній ефір Тиграна Мартиросяна буде виходити в новій студії телеканалу в бізнес-центрі «Леонардо».

«Разом з Тиграном Мартиросяном ми змінюємо підхід до формування інформаційного прайму. Серце нової студії каналу Україна 24” – круглий стіл. А що таке круглий стіл? Це – символ чесної дискусії, рівнозначності представлених думок і можливості на 360 градусів зробити експрес-огляд найважливіших подій дня. Щодня і за дві години прайму глядачеві будуть представлені всі існуючі точки зору на те, що відбувається вже зараз. Отже, у глядача буде все, щоб робити потрібні йому висновки – і достовірна інформація, і всі можливі думки. Хоча я не можу не зазначити, що досвід Тиграна і довіра, якою він користується і в глядачів, і в своїх співрозмовників з усіх політичних таборів і соціальних груп, дозволяють йому бути не просто модератором, але й арбітром», – розповів голова «Новинної Групи Україна» Дмитро Белянський.

Нагадаємо, щоп’ятниці праймовий випуск новин «Сьогодні» на загальнонаціональному телеканалі «Україна» Тигран Мартиросян завершує актуальним інтерв'ю в програмі «Велике інтерв'ю з Тиграном Мартиросяном».

Дивіться підсумкове шоу «Україна з Тиграном Мартиросяном» з понеділка по п'ятницю з 18:00 до 20:00 на каналі «Україна 24».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь