Канал «Україна» – лідер глядацьких симпатій травня

Опубліковано Ср, 3 червня, 10:56

За підсумками травня 2020 року, канал «Україна» впевнено утримує лідерство в телевізійному просторі країни як у будні, так і у вихідні дні. Канал отримав першість за основними аудиторіями: 18+ та 4+, як у містах з населенням більше 50 тис. мешканців, так і по всій Україні.

Grafik_traven

За аудиторією 18+ (50 тис. +)**: частка (shr,%) була 15,10%, рейтинг (rat,%) – 2,65%. За аудиторією 4+ (Вся Україна)***: частка – 12,93%, рейтинг – 2,04%.

Лідером глядацьких симпатій канал «Україна» в травні зробили ранкові, денні і праймові проекти власного виробництва («Сьогодні 15:00»*/**/***, «Сьогодні 19:00»**/***, «Сьогодні 23:00»*/**/***,  «Зірковий шлях»**, «Реальна містика»*/**/***, «Місія: краса»*/**/***, «Контролер»*/**/***, «Історія одного злочину» */**/***, «Гучна справа»**/***, «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим**/***, «Головна тема» з Оленою Кот**/***, «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою»**/***), які за підсумками місяця отримали першість в своїх слотах, а також праймові  серіали та міні-серіали вихідного дня.

Високою популярністю серед кіносеріальної лінійки каналу «Україна» користувалась прем’єра детективного фільму «Філін» (виробництво продакшн-компанія «ТелеПро») про розслідування поліцією загадкових злочинів за допомогою інноваційної комп’ютерної програми. Серіал зібрав частку 11,51%, рейтинг 1,39% за аудиторією 18-54 (50 тис.+) і частку 16,61%, рейтинг 2,77% за аудиторією 18+ (50 тис.+). В цілому фільм подивилися 6,22 млн глядачів***. Прем’єра мелодрами «Жіночі секрети» (виробництво Film.ua) відбулась з часткою 11,79%, рейтингом 3,43% за аудиторією 18-54 (50 тис.+), та часткою 23,28%, рейтингом 8,51% за аудиторією 18+ (50 тис.+). Біля екранів прем’єра фільму викликала інтерес у 9,40 млн українців***.

Прихильність глядачів також здобули прем’єри міні-серіалів вихідного дня. Мелодрама «Чужі діти» (виробництво компанія «Київтелефільм»), фільм «Час іти, час повертатись» (виробництво «АртТериторія»), військова драма «Останній день війни» (виробництво студія PRO TV) – кожен з цих серіалів переглянули понад 5 млн глядачів***.

В травні новини «Сьогодні» традиційно утримували першість серед проектів інформаційного мовлення на українському ТБ. З 25 квітня праймові новини «Сьогодні» о 19.00 почали парне ведення. До кінця літа в студії випуски будуть вести двоє ведучих, аби зберігати новини цікавими і динамічними для глядачів. Також у травні «Сьогодні» разом з каналом «Україна» підготували масштабний діджитал-проект «ВишиванкаDay» за участі своїх ведучих, українських та світових знаменитостей. В підсумку місяця аудиторія денних, праймових і вечірніх випусків «Сьогодні» становила 9,77 млн, 12,50 млн, 8,19 млн українців***. Високе дивлення отримав інформаційно-аналітичний щотижневик «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою». Частка проекту за аудиторією 18+ (50 тис.+) була 15,49%. В цілому випуски переглянули 9,75 млн українців***.

Улюбленою ранковою програмою серед глядачів був проект «Ранок з Україною». У травні його частка дивлення за аудиторією 18+ (50 тис.+) становила 12,14%. Загалом з інформаційно-розважальним шоу свій день розпочинали 6,27 млн українців***.

 

 

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".

** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".

***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна"

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 30-31 травня 2020 року - попередні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

 

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь